Вт, 23-04-2024, 22:51

18:55
Ефект Кварцяного. "Волинь" - "Металург" З - 3:0. ВІДЕО

Луцька "Волинь" після понурого першого тайму вийшла на поле та забила три голи запорізькому "Металургу".

Якщо не брати до уваги гру команд у першому таймі, то суперники продемонстрували досить видовищний футбол.

З перших хвилин поєдинку було помітно, що ніхто не хоче форсувати події та грати першим номером. "Волинь" ніяк не могла наблизитися до воріт "Металурга", а запоріжці чекали, коли "хрестоносці" відкриються. Найкращий момент у першій половині зустрічі був у господарів поля. Бабенку довірили пробивати пенальті, але Руслан не зумів переграти голкіпера.

Після перерви та розмови із Віталієм Кварцяним глядачі побачили на полі іншу "Волинь" - більш мобільну та небезпечну. Активність господарів дала результат вже на 48 хвилині. Відзначився Мемешев. Атаки не припинялися, і на 56 хвилині Жуніч збільшує перевагу "хрестоносців". Луцька команда продовжувала контролювати хід поєдинку та регулярно створювала моменти у штрафному Боровика. У підсумку цілком логічним завершенням усіх цих старань став гол на 69 хвилинні у виконанні Матея зі штрафного.

"Металург" розумів, що при такій грі у них не залишилося жодних шансів. Запоріжці втратили віру у свої сили й беззубо провели решту часу, прийнявши розгром із рахунком 3:0. Відтак "Волинь" набирає три очки та значно покращує своє турнірне положення.

Стартові склади команд:
Волинь (Луцьк): 42. Неділько, 3. Сімінін (к), 15. Жуніч, 4. Приндета, 16. Шіш, 13. Шабанов, 6. Бабенко, 10. Бікфалві, 93. Матей, 9. Мемешев, 11. Селін
Запасні: 74. Кичак, 33. Новак, 89. Козьбан, 30. Гуменюк, 19. Кобахідзе, 17. Маріотто, 79. Бабатунде

Металург З (Запоріжжя): 32. Боровик, 20. Пашаєв, 13. Коротецький, 10. Прийомов, 25. Жураховський, 88. Орелесі, 77. Сержіо, 39. Льопа, 44. Юсов, 3. Баліч, 22. Лисицький (к)
Запасні: 12. Грдлічка, 18. Каплієнко, 4. Татарков, 24. Платон, 80. Гвілія, 9. Гавриш, 21. Штурко

"Волинь" - "Металург" З - 3:0

Голи: 1:0 - Мемешев (48), 2:0 - Жуніч (56), 3:0 - Матей (69)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41015 | Додав: adminA | Теги: Ефект Кварцяного. Волинь - Металург