Пт, 19-04-2024, 21:08

23:06
Дніпродзержинська "Сталь" сильніша за "Черкаський Дніпро" в Кубку України

В матчі 1/16 фіналу Кубка України новачок Прем'єр-ліги дніпродзержинська "Сталь" на виїзді здолала першоліговий "Черкаський Дніпро".

В стартовому матчі 1/16 фіналу Кубка України дніпродзержинська "Сталь" обіграла "Черкаський Дніпро". Поєдинок пройшов в Черкасах на стадіоні "Центральний". Підсумок протистояння - 3:1 на користь підопічних Володимира Мазяра.

Рахунок було відкрито в середині першого тайму - на 23-й хвилині відзначився півзахисник гостей Олександр Козак. Однак на цьому "сталеві" не зупинилися. Спочатку на 53-й хвилині оборонець   "Черкаського Дніпра" Анатолій Бурлін забив м'яч у власні ворота. А на 70-й рахунок до розгромного довів форвард "Сталі" Владислав Кулач.

Черкащани відповіли лише голом престижу наприкінці гри у виконанні Олександра Батальського, який був першим на добиванні після нереалізованого пенальті від Руслана Качура.

Відзначимо, що на цій стадії Кубка протистояння складаються з одного матчу, відтак "Сталь" виходить до 1/8 фіналу.

Україна. Кубок України. 1/16 фіналу

"Черкаський Дніпро" - "Сталь" - 1:3 (0:1)

Голи: Бурлін (53, автогол), Батальський (83) - Козак (23), Кулач (70)

Нереалізоване пенальті: Качур (83)

"Черкаський Дніпро": Мирний, Качур, Скепський, Лісовий (Кошадзе, 66), Бурлін, Синегуб, Сафонов (Скарлош, 41), Тарасенко, Бушман (Батальський, 61), Гонщик, Мединський

"Сталь": Паньків, Карасюк, Іщенко, Козак (Багдасаров, 59), Котляр (Бабенко, 65), Будник (Цюцюра, 89), Кулач, Воронін, Каленчук, Кравченко, Адамюк

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 4970 | Додав: adminA | Теги: Дніпродзержинська Сталь сильніша за

Луческу: Ахметов готовий купувати найдорожчих гравців, але я проти
Чемпіонат Італії: "Наполі" - "Палермо" - 1:0. ВІДЕО
Кахріман близький до переходу в "Таврію"
Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф
"Амкар" не розрахувався з "Динамо" за Дедечка
Михалик: Коли граємо в морозну погоду, одягаємо теплі шкарпетки
"Шахтар" увімкнувся в боротьбу за Лукаса
Станом на 17 грудня 2010 року Росія знову "втекла" від України в таблиці коефіцієнтів УЄФА
УЄФА відкрила справи щодо "Жиліни" і "Спартака"
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО