Пт, 26-04-2024, 01:52

17:43
"Дніпро" - "Зоря" - 1:3. ВІДЕО

Після впевнених перемог у двох стартових турах команда Хуанде Рамоса на власному полі поступилася луганській "Зорі".

Матч не встиг розпочатися, а гості вже вийшли вперед: контратака команди Вернидуба завершилася прострілом Ігнатьєвіча з лівого флангу , невпевненою грою Бойка на виході і автоголом Чеберячка. Після пропущеного голу "Дніпро" активізувався, але відігратися зумів лише на 37-й хвилині. Після розіграшу штрафного Матеус потужним ударом пробив Постранського.

В другому таймі господарі продовжували робити ставку на навісні передачі з флангів, але гравці "Зорі" пристосувалися до манери гри "Дніпра" в атаці. Усі простріли з флангів нейтралізовувалися Шунічем, Вернидубом і Постранським. Натомість гості використали помилки суперника: на 56-й хвилині гол забив Ігор Чайковський, який підправив м'яч у ворота після удару Каменюки. Коли "Дніпро" остаточно пішов ва-банк, "Зоря" забила втретє: Даніло втік від Ротаня, вийшов на побачення з Бойком і впевнено переграв воротаря. Фінальний штурм господарів завершився ударами Селезньова в штангу та Зозулі в зовнішній бік сітки воріт.

"Дніпро" - "Зоря" - 1:3 (1:1)

Голи: Чеберячко (3, у свої ворота), Матеус (37), Каменюка (56), Даніло (79).

"Дніпро": Бойко, Мазух (Калініч, 58), Стрініч, Чеберячко, Федецький (Кулаков, 67), Канкава, Джуліано, Коноплянка (Зозуля, 46), Ротань, Селезньов, Матеус.

"Зоря": Постранський, Гордієнко, Шуніч, Вернидуб, Ігнатьєвіч, Грицай, Чайковський, Каменюка (Петряк. 74), Хомченовський, Ліпартія (Любеновіч, 69), Даніло Де Олівейра (Болі, 82)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41022 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Зоря - 1:3. ВІДЕО

Шевченко: У відпустку пішов здоровим