Сб, 20-04-2024, 09:00

18:20
"Дніпро" - "Рубін" - 1:1. ВІДЕО
Дніпропетровський "Дніпро" у рамках товариського турніру зіграв внічию із казанським "Рубіном".

Матч завершився із результатом 1:1, відтак попередні перемоги над ФК "Любимець" та ФК "Клуж" дозволили підопічним Рамоса тріумфувати на Diamonds Cup.

Суперники активно розпочали поєдинок. "Рубін" намагався контролювати та не віддавати м'яч дніпропетровцям, а підопічні Рамоса діяли більше на контратаках. Рахунок у матчі відкрили на 21 хвилині. Відзначився Джуліано. Протистояння проходило на зустрічних курсах, відтак моменти виникали біля воріт обох команд. Але було помітно, що "Рубін" не поспішає йти вперед великими силами, щоб здобути позитивний результат у поєдинку.

У другому таймі було більше контактної боротьби та емоцій. Моментами футболісти діяли грубо та небезпечно, але на щастя все обійшлося без травм. Останнє слово все ж було за росіянами, які на 62 хвилині відновили нічийний рахунок. У підсумку матч завершився бойовою нічиєю 1:1.

Додамо, що підопічні Хуанде Рамоса 12 лютого зіграють із московським "Динамо", а 14 лютого проти ЦСКА.

"Дніпро": 71. Бойко Денис, 3. Мазух Ондржей, 6. Канкава Джаба, 8. Джуліано , 10. Коноплянка Євген, 11. Селезньов Євген, 14. Чеберячко Євген, 17. Стрініч Іван, 29. Ротань Руслан, 44. Федецький Артем, 99. Матеус

Запасні: 16. Лаштувка Ян, 77. Шеліхов Денис, 2. Влад Олександру, 4. Кравченко Сергій, 7. Кулаков Денис, 9. Калiнiч Нікола, 18. Зозуля Роман, 19. Кобахідзе Олександр, 20. Гама Бруно, 23. Дуглас , 28. Шахов Євген, 33. Лобжанідзе Уча, 36. Бабенко Руслан, 89. Полiтило Сергiй

"Рубін": 1. Рижиков Сергей, 2. Кузьмін Олег, 10. Торбінський Дмитро, 12. Бурлак Тарас, 15. Кісляк Сергей, 22. Мавінга Кріс, 23. Єременко Роман, 33. Гетігежев Інал, 61. Караденіз Гекденіз, 67. Квірквелія Соломон, 90. М'Віла Ян.

"Дніпро" - "Рубін" - 1:1

Голи: Джуліано 21, Шаронов 62

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41042 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Рубін - 1:1. ВІДЕО

Нані може стати гравцем "Інтера"
Маркевич: "Металіст" повинен фінішувати мінімум в трійці призерів
Президент київського "Динамо": якщо утрясемо дрібні моменти з Сьоміним, 24 грудня контракт буде підписано