Чт, 28-03-2024, 14:55

23:17
"Дніпро" переміг "Шахтар" в Одесі. ВІДЕО

В "Одесі" на стадіоні "Чорноморець" дніпропетровський "Дніпро" на останніх хвилинах вириває перемогу над "Шахтарем", забивши два голи.

В 5 турі української Прем'єр-ліги "Шахтар" в Одесі на стадіоні "Чорноморець" приймав "Дніпро". Гра завершилась перемогою дніпрян із рахунком 2:0. Голи до свого активу записали Матеус і Селезньов.

В першому таймі команди діяли досить обережно, намагаючись у півсили розписатися в воротах суперника, але захист обох команд та подеколи воротарі діяли відмінно. Однак небезпечні моменти були. Варто згадати удар Данілу на 23-й хвилині та небезпечну контратаку, котру завершував Тейшейра наприкінці першої половини. Загалом більшем м'ячем володіли "гірники", дніпровці ж намагалися відповідати контратаками.

Другий тайм команди розпочали по-войвничому. Гра пішла на зустрічних курсах - непогано атакували "гірники", однак не менш гостро відповідали гості. Проте слід відзначити, що атаки "гірників" були цікавішим. Також варто сказати і про жовті картки, котрі "гірники" отримали одна за одною після зривів перспективних контратак "Дніпра". Але наприкінці "Дніпро" все ж відкрив рахунок, а згодом ще й забив другий.

У підсумку 2:0 на користь дніпропетровської команди.

Про всі найцікавіші події матчу читайте в нашому онлайні.

Україна. Прем'єр-ліга (Ліга Парі-Матч). 5-й тур
"Шахтар" - "Дніпро" - 0:2

Голи: Матеус (84), Селезньов (90+4)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4973 | Додав: adminA | Теги: Дніпро переміг Шахтар в Одесі

Скрипник: Тимощук з Ван Боммелем пива попили...
"Тоттенхем" - "Челсі" - 1:1. ВІДЕО