Пт, 19-04-2024, 22:38

21:21
"Дніпро" - "Олімпік" - 5:0

Дніпропетровський "Дніпро" одноосібно очолив турнірну таблицю чемпіонату України з футболу.

Підопічні Мирона Маркевича розгромили донецький "Олімпік". Дніпропетровці із перших хвилин матчу відчули перевагу й побігли в перед. Відтак вже на 8 хвилині відкрили рахунок. "Дніпро" продовжував контролювати хід протистояння, шукаючи нагоди забити черговий гол.

Після перерви господарі знову забили швидкий гол, зробивши серйозну заявку на перемогу у цьому матчі. Певний час "Олімпік" тримав оборону та намагався контратакувати, але згодом захист донеччан посипався. "Дніпро" на 75 та 76 хвилинах забив ще двічі, знявши усі питання щодо переможця поєдинку.

А вже у кінці протистояння Калініч оформив дубль, встановивши остаточний рахунок 5:0. Відтак "дніпряни" набирають 19 очок та виходять на першу сходинку у турнірній таблиці, випереджаючи "Шахтар" на одне очко.

Склади команд:
"Дніпро": 71. Бойко, 3. Мазух, 17. Стрініч, 23. Дуглас Сілва, 7. Канкава, 12. Бруно Гама, 18. Зозуля, 24. Лучкевич, 4. Кравченко С., 29. Ротань, 11. Селезньов
Запасні: 16. Лаштувка, 14. Чеберячко, 44. Федецький, 21. Бартуловіч, 89. Політило, 90. Мігунов, 9. Калініч

"Олімпік" Д: 72. Литовка, 3. Іванов, 4. Гришко, 23. Шеріф, 34. Дитятьєв, 5. Дорошенко К., 6. Єременко Д., 7. Драченко, 13. Огіря, 19. Тищенко В., 77. Кадімян
Запасні: 1. Махарадзе, 22. Міщенко А., 9. Ситник Л., 11. Моха, 30. Одинцов, 10. Гельзін, 18. Семенина

Голи: 1:0 - Селезньов (9), 2:0 - Бруно Гама (49), 3:0 - Дуглас (75), 4:0 - Калінич (76), 5:0 - Калінич (89

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41084 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Олімпік - 5:0

Після Коельо "Трабзонспор" поклав око на футболістів "Шахтаря"
Морозов: "Динамо" зупинилось в розвитку