"Дніпро": Лаштувка, Мазух, Мандзюк, Джуліано, Коноплянка, Стрініч, Зозуля, Одібе, Ротань (к), Алієв, Матеус;

Запасні: Шеліхов, Кравченко, Калініч, Олійник, Чеберячко, Денісов, Бабенко.

"Металург" (Д): Бандура, Морозюк, Чечер (к), Воловик, Голайдо, Макрідіс, Лазіч, Соарес, Дімітров, Казарян, Мораєс;

Запасні: Мусієнко, Едігарян, Барановський, Прийма, Нельсон, Даніло.

"Дніпро" блискуче провів поєдинок на власному стадіоні. В першому таймі господарі володіли тотальною ігровою та територіальною перевагою. Вже на старті зустрічі "біло-сині" зуміли провести швидкий гол, чим дещо ошелешили суперника: влучний удар в свій актив записав Євген Коноплянка.

Після забитого м'яча "Дніпро" продовжував тиснути на оборонні редути суперника. Атакувальні намагання "біло-синіх" принесли свої плоди на 27-й хвилині, відзначився все той же Коноплянка, який тільки повернувся після дискваліфікації.

На високому рівні поєдинок в Дніпропетровську також провели Роман Зозуля та Джуліано, раз-по-раз своїми ударами зі стандартів Олександра Бандуру турбував Алієв. Новачку "Дніпра" сьогодні таки вдалося забити, однак боковий суддя Наталя Рачинська зафіксувала положення поза грою у вищезгаданого Зозулі.

"Металург" же видав хороший відрізок на початку другого тайму. Донеччанам вдалося вирівняти гру та створити кілька небезпечних моментів біля рамки Лаштувки. Продовжував грати гостро і "Дніпро", зокрема багато можливостей забити свій гол не реалізував Джуліано.

2:0 - команда Рамоса не залишає жодних шансів для своїх суперників на старті чемпіонату. "Дніпро" поки йде без очкових втрат та разом із "Динамо" та "Шахтарем" поділяє перше місце в турнірній таблиці чемпіонату. "Металург" попри яскраву гру в Лізі Європи дотепер не може намацати свою гру та поки йде без перемог.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41065 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Металург (Д) -2:0. ВІДЕО

Ліга Європи: "Спартак Златибор" - "Дніпро"