Сб, 20-04-2024, 07:38

17:04
"Дніпро" - "Карпати" - 4:0

Сьогодні, 10 серпня, у рамках 3-го туру УПЛ у Дніпропетровську помірялись силами місцевий "Дніпро" та львівські "Карпати".

На початку сезону обидва колективи опинились у схожій ситуації - команди втратили основних виконавців та змінили наставників. У минулому сезоні суперники обмінялись розгромами у виїзних очних протистояннях.

Тепер же клуби зустрічались в оновлених складах з новими керманичами, але попередні результати однозначно залишились у голові як гравців, так і тренерів і стали додатковою мотивацією.

Матч розпочався з радісних вигуків і привітань капітана “Дніпра” Руслана Ротаня, який опинився одразу в основі. Цікавим ходом Маркевича було рішення зі старту виставити молодого Валерія Лучкевича, який зайняв місце на правому фланзі півзахисту.

Взагалі тактична схема “Дніпра” виглядала незвично зі старту: одночасно на полі були Зозуля і Селезньов, що раніше бувало рідкістю, а також спарений правий фланг, де грали Лучкевич та Бруно Гама. Федецького обмежили у атакувальних діях і фуллбек “Дніпра” підключався до атак в о основному під час стандартів.

Перша половина гри з перших хвилин захопила темпом гри. Обидві команди не цураючись ходили в атаку і створювали моменти біля воріт один одного. Правда, перевага все ж була на боці колективу Маркевича. Але слід відзначити грамотний командний рух підопічних Йовічевіча, які добре оборонялись і масовано вилітали в контратаку. Проте помітно було, що “Карпатам” не вистачає швидкісного форварда на вістрі. Незважаючи на немалу кількість гольових моментів, рахунок не було відкрито і команди пішли відпочивати за нульового рахунку.

А от другий тайм — це вже зовсім інша історія. Чотири м'ячі відвантажили “дніпряни” суперникам — так само, як у першому матчі цих команд у минулому сезоні.

Дуже сильно показали себе вихованці “Дніпра” Лучкевич та Шахов, який після виходу у другому таймі відзначився дублем, гольовою передачею та мав ще два супермоменти.

Відмітимо, що “Дніпро” з Ротанем і без нього — це дві різні команди. Капітан став саме тим ключовим елементом, який зібрав усі частин механізму і запустив його.

Тепер до “Карпат”. Пропустивши гол, команда Йовічевіча стрімголов помчалась в атаку відігруватись і створила гольовий момент, але Бойко виручив господарів. А після другого голу “леви” відверто попливли. Розклеїлась гра і ззаду, і попереду, і по флангах, і в центрі. Відчувалась нестача Худоб'яка і Кополовця. Варто відзначити гру львів'ян у першому таймі та гру у воротах Ільющенкова, який витягнув кілька дуже важких м'ячів.

Отже, знову розгром “Карпат” і знов ті самі чотири голи від “Дніпра”. І що це: випадковість чи закономірність?

Склади команд

"Дніпро": 71. Бойко, 17. Стрініч, 44. Федецький, 23. Дуглас Сілва, 12. Бруно Гама, 18. Зозуля, 24. Лучкевич, 4. Кравченко С., 29. Ротань, 10. Коноплянка, 11. Селезньов
Запасні: 16. Лаштувка, 14. Чеберячко, 20. Лео Матос, 7. Канкава, 21. Бартулович, 28. Шахов, 9. Калініч

"Карпати": 29. Ільющенков, 5. Гітченко, 92. Чачуа, 94. Мірошниченко Д., 4. Балажіц, 7. Ксьонз, 9. Кожанов, 17. Голодюк, 19. Мартинюк, 8. Костевич, 14. Сергійчук
Запасні: 23. Мисак, 22. Пучковський, 26. Новотрясов, 27. Страшкевич, 70. Лобай, 20. Даушвілі, 41. Марусич

Гол: Гама, 47; Шахов,65,75; Калініч,83

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41034 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Карпати - 4:0