Пт, 29-03-2024, 12:45

18:01
"Дніпро" - "Карпати" - 2:0. ВІДЕО

Цілком прогнозований результат. Заслужена перемога "Дніпра". А "Карпати" ще повинні бути вдячними, що не пропустили більше.

"Шкода, що з "Карпатами” зараз таке відбувається. Якщо б я забив гол у їхні ворота, то точно б не радів”

Артем Федецький

А нагоди для того щоб відзначитися у воротах своєї колишньої команди у Артема були. Зрештою, як і у Ротаня, Джуліано, Матеуса, Калініча...

Вже з перших хвилин підопічні Хуанде Рамоса показали, хто на полі господар. Львів'яни могли розраховувати хіба що на контратаки. Та як не старалися Ксьонз та Кенія (головна ударна сила "зелено-білих”) за увесь матч їм так і не вдалося організувати голу. Узагалі ці двоє заслуговують особливої похвали, бо на фоні інертності усіх інших польових гравців вони викладалися на полі на усі сто відсотків. А якщо б до їхнього дуету додався хоча б один такий же ентузіаст, як вони, то голкіперу "дніпрян” Шеліхову точно було б непереливки.

Та "Карпати” у нападі - це лише поодинокі випадки у звітній грі. Зазвичай атакувальними діями займалися їхні суперники. І ці дії призвели до голу на 30-ій хвилині. Лукас так хотів допомогти захисникам, що сфолив у власному карному, а Селезньов без проблем з позначки переграв молодого Романа Мисака.

До речі, голкіпер "Карпат” заслуговує особливої похвали, оскільки якщо б не він, то команда Костова точно зазнала б розгрому. Роман діяв впевнено як на виходах, так і на лінії воріт. Та й узагалі, браку досвіду у Мисака зовсім не було помітно.

Та все таки йому ще одного разу після голу Селезньова довелося виймати м'яча із сітки воріт. На третій компенсованій хвилині до першого тайму Одібе переграв на другому поверсі ще одного молодого "карпатівця” Жовтюка і, як з'ясувалося згодом, встановив остаточний рахунок матчу.

Що ж, тепер відрив "Карпат” від зони вильоту становить лише одне очко, а "Дніпро-Арена” так досі і не побачила голу у виконанні "зелено-білих”, які проводили на цьому стадіоні вже свій п'ятий матч.

"Дніпро” - "Карпати” - 2:0 (2:0)

Голи: Селезньов, 30 (з пен.), Одібе, 45+3

Попередження: - Пластун, 29, Мілошевіч, 45+1, Кополовець, 74, Мартинюк, 84, Жовтюк, 88

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41032 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Карпати - 2:0. ВІДЕО