Чт, 25-04-2024, 08:58

20:19
"Дніпро" - "Арсенал" - 3:0. ВІДЕО

Дніпропетровський "Дніпро" здобув переконливу перемогу над київським "Арсеналом" на "Дніпро Арені" у стартовому турі чемпіонату України з футболу.

З перших хвилин поєдинку було зрозуміло, що господарі поля налаштовані лише на перемогу, і жоден інший результат їх не влаштує. Постійні атаки "дніпрян” принесли результат вже на 12 хвилині поєдинку, коли рахунок у зустрічі відкрив Євген Селезньов. Однак це взяття воріт не вплинуло на гру підопічних Хуанде Рамоса, які продовжували активно штурмувати володіння Боровика. "Арсенал” намагався протистояти більш технічному та сильному супернику, але створити щось небезпечне попереду ніяк не вдавалося. Натомість дніпропетровці ще до перерви подвоїли свою перевагу, зумівши піти на відпочинок з комфортним для себе рахунком.

У другому таймі загальна картина гри не змінилася. Господарі поля діяли першим номером та контролювали хід протистояння. Приємно здивувало те, що суперники продемонстрували видовищний та швидкий футбол, адже у першому поєдинку сезону гравці часто показують не надто якісну гру.

Крапку у матчі поставив Коноплянка, результативно пробивши зі штрафного удару. Коли рахунок став 3:0 "Дніпро” дещо зменшив оберти, однак не розслабився й створив ще кілька гольових моментів. Щодо "Арсеналу”, то "канонірам” так і не вдалося забити гол-престижу, що у підсумку дозволило арбітру зафіксувати розгромну перемогу дніпропетровців.

"Дніпро": 71. Бойко, 3. Мазух, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 44. Федецький, 6. Канкава, 18. Зозуля, 8. Джуліано, 29. Ротань, 99. Матеус, 11. Селезньов

Запасні: 16. Лаштувка, 5. Мандзюк, 89. Політило, 7. Кулаков, 4. Кравченко С., 9. Калініч, 10. Коноплянка

"Арсенал" К: 12. Боровик, 2. Лампі, 6. Рафаель дос Сантос, 31. Романчук, 5. Петров К., 10. Аржанов, 13. Шарпар, 17. Богданов, 99. Герасимюк, 16. Шацьких, 22. Гоменюк

Запасні: 1. Рева, 4. Одібе, 33. Хомин, 9. Бушман, 11. Старгородський, 45. Вечурко, 55. Кубик

"Дніпро" - "Арсенал" - 3:0

Голи: Селезньов 12, Зозуля 32, Коноплянка 74

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4969 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Арсенал - 3:0. ВІДЕО

Голайдо перейшов до донецького "Металурга"