Сб, 20-04-2024, 15:21

21:46
"Динамо" - "Зеніт" - 3:3. ВІДЕО

Петербурзький "Зеніт" не зумів взяти реванш у київського "Динамо" за поразку у другому турі Об'єднаного турніру, здобувши у напруженому матчі лише нічию.

Сьогоднішній поєдинок подарував багато емоцій та цікавих моментів. І великим плюсом є те, що настрій впродовж матчу змінювався, але у підсумку все завершилося добре. "Динамо” з перших хвилин почало активно пресингувати суперника та створювати небезпечні моменти, і вже на 8 хвилині Гармаш відкрив рахунок у поєдинку.

Одного голу було замало киянам, тому підопічні Блохіна продовжили штурмувати володіння петербуржців. Однак досить швидко "Зеніт” вирівняв гру і почав диктувати столичній команді свої умови. Перед завершення першого тайму гостям вдалося зрівняти рахунок та піти на перерву з хорошим настроєм.

Після відпочинку команди відразу занурилися у боротьбу за перемогу, наче цей поєдинок вирішував долю чемпіонського місця. На 58 хвилині матчу Дуду знову вивів киян вперед, відтак "Зеніт” був змушений розпочинати все з початку. Старання росіян увінчалися успіхом на 76 хвилині, після того як Кержаков влучно пробив у дальній кут.

А ще за кілька хвилин після прикрої помилки Сільви "Зеніт” вийшов вперед. Здавалося, що все так і завершиться перемогою гостей, але "Динамо” мобілізувалося та продемонструвало характер, зумівши поставити остаточну крапку у матчі у вигляді третього гола. Підсумок протистояння — результативна нічия 3:3, яка дозволила зберегти "Динамо” перше місце у турнірній таблиці Об'єднаного турніру.

"Динамо": 35.Коваль, 2.Сільва, 10.Ярмоленко, 19.Гармаш, 21.Кранчар, 22.Кравець, 24.Віда, 25.Аруна, 27.Макаренко, 34.Хачеріді, 99.Дуду.
Запасні: 1.Шовковський, 3.Селін, 4.Велозу, 5.Вукоєвіч, 7.Ленс, 9.Безус, 13.Мехмеді.

"Зеніт": 1.Лодигін, 2.Анюков, 10.Данні, 11.Кержаков, 13.Нету, 14.Губочан, 18.Зирянов (К), 20.Файзулін, 21.Родіч, 23.Аршавін, 28.Вітцель.
Запасні: 71.Бабурін, 24.Луковіч, 48.Гасілін, 57.Ходжанія, 62.Ребенко, 77.Джорджевіч, 85.Могілевець.

"Динамо" - "Зеніт" - 3:3

Голи: 1:0 - Гармаш (8),2:1 - Дуду (58), 3:3 - Нету (90-аг) 1:1 -Данні (40), 2:2 - Кержаков (76), 2:3 -Джорджевіч (84)

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4934 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Зеніт - 3:3. ВІДЕО

Чемпіонат Італії: "Наполі" - "Палермо" - 1:0. ВІДЕО
Ґрегоріо Мансано: Четвертий гол дуже негативно вплинув на гравців