Пт, 19-04-2024, 12:45

18:21
"Динамо" - "Ворскла" - 2:1

Київське "Динамо" провело свій перший матч після звільнення Олега Блохіна із посади головного тренера команди.

У напруженій боротьбі підопічні Сергія Реброва вирвали перемогу у непоступливої "Ворскли".

З перших хвилин цього протистояння було помітно, що кияни сильніші та демонструють більш цікавий футбол, ніж гості із Полтави. "Блакитно-білі" впевнено володіли ініціативою та створювали момент за моментом. Особливо небезпечним попереду виглядав Мбокані, який вигравав усі верхові дуелі. "Ворсклі" не залишалося нічого іншого, як пристосуватися до гри на контратаках.

Але незважаючи на перевагу господарів поля, рахунок у матчі відкрили підопічні Сачка. Яховіч використав свій шанс й вивів полтавців вперед.

Після перерви кияни продовжили штурм воріт Непогодова, проте пробити захист опонентів вдалося лише після вилучення Дедечка, який напрацював на дві жовті картки.

Кияни не мали права змарнувати таку нагоду врятувати матч. Масовані атаки "Динамо" дали результат наприкінці протистояння. Оборона "Ворскли" дала тріщину і господарі поля двічі розписалися у воротах "зелено-білих". Відзначився Ідейє та Ярмоленко. Відтак у підсумку матч завершився перемогою "Динамо" 2:1. Зазначимо, що це перший тріумф Сергія Реброва у якості наставника столичної команди.

"Динамо": 35 Коваль Максим, 2 Даніло Сілва, 24 Віда Домагой, 6 Драговіч Александар, 27 Макаренко Євген, 20 Гусєв Олег (К), 5 Вукоєвіч Огнєн, 19 Гармаш Денис, 90 Беланда Юнес, 85 Мбокані Дьємерсі, 10 Ярмоленко Андрій.

Запасні: 23 Рибка Олександр, 3 Селін Євген, 16 Сидорчук Сергій, 77 Цуріков Андрій, 9 Безус Роман, 11 Ідейє Браун, 7 Ленс Джермейн.

Голи: Яховіч 30, Ідейє 82, Ярмоленко 85

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41015 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Ворскла - 2:1

Фатіха Теріма в "Динамо" не буде, а Газзаєву запропонували очолити сочинську "Перлину"
Маркевич: З "Дебреценом" не зіграють Тайсон, Фініньйо та Дішлєнкович. ВІДЕО