Вт, 23-04-2024, 16:38

19:19
"Динамо" - "Ворскла" - 1:0. ВІДЕО

Київське "Динамо" зуміло на НСК "Олімпійський" здобути мінімальну перемогу над полтавською "Ворсклою".

З перших хвилин поєдинку господарі поля активно почали атакувати ворота суперників. Захист "Ворскли" не витримав такого натиску команди Олега Блохіна, і на 4 хвилині Віда відкрив рахунок. Після забитого гола "Динамо" продовжило штурмувати володіння Долганського, проте збільшити перевагу у рахунку ніяк не вдавалося.

Загалом же, перший тайм пройшов повністю під контролем "біло-синіх", проте у другому таймі ситуація дещо змінилася.

Після перерви столична команда деякий час володіла ініціативою, проте згодом "Ворскла" вирівняла гру, й почала створювати свої моменти біля воріт Коваля. Останні хвилини матчу були напруженими, адже кияни переживали за результат та діяли дуже обережно. Чого не скажеш про "Ворсклу", яка усіма можливими методами намагалася врятувати ситуацію. Врешті-решт матч так і завершився мінімальною перемогою "Динамо", завдяки якій кияни знову повернули собі другу сходинку у турнірній таблиці.

"Динамо": 35. Коваль М., 2. Даніло Сілва, 3. Селін, 24. Віда, 34. Хачеріді, 9. Безус, 19. Гармаш, 25. Аруна, 10. Ярмоленко, 11. Ідейє, 13. Мехмеді
Запасні: 71. Бойко, 33. Тайво, 17. Михалик, 4. Велозу, 16. Сидорчук, 21. Кранчар, 20. Гусєв О.

"Ворскла": 1. Долганський, 4. Даллку, 34. Ткачук Є., 17. Чеснаков, 7. Громов, 8. Будник, 10. Маркоскі, 22. Куценко, 40. Пердута, 82. Ребенок, 11. Кривошеєнко
Запасні: 51. Казаков, 13. Пєсков, 5. Сілюк, 6. Скляр, 23. Сапай, 20. Кунєв

"Динамо" - "Ворскла" - 1:0

Гол: Віда 4

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41315 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Ворскла - 1:0. ВІДЕО

Екс-захисник збірної України В'ячеслав Чечер відправився до кінця року в оренду до "Карпат"
Матеуса представлять сьогодні
"Ньюкасл" знайшов нового наставника у третьому дивізіоні Англії
1/8 фіналу Кубку Іспанії: "Барселона" не змогла обіграти "Атлетік"
Моуріньо розгромлений Гвардіолою: "Барселона" знущається над "Реалом". ВІДЕО
Ліга Європи: "Карпати" - "Зестапоні"
Михалик: Коли граємо в морозну погоду, одягаємо теплі шкарпетки
Огляд 17 туру Чемпіонат Німеччини. Результати матчів Бундесліги за суботу 18.12.2010. ВІДЕО
Перша ліга: підсумки першої половини сезону