Чт, 28-03-2024, 14:55

20:23
"Динамо" - "Ворскла" - 1:0

"Динамівці" впевнено за грою здобувають повний комплект очок у стартовій грі чемпіонату.

Полтавські гості виходили на матч засмученими: напередодні у Кременчуці бандити застрелили місцевого мера, а заразом і президента "Ворскли" Олега Бабаєва. Нинішній матч у Києві, як і решта поєдинків дня, розпочався із хвилини мовчання, а "зелені" вийшли на поле "Олімпійського" у футболках з портретами свого президента.

Команда Реброва мусила виправляти провал у першій грі сезону. Поразка у двобої з "Шахтарем" за Суперкубок України засмутила численних фанатів, які кількісно переважали донецьких вболівальників у Львові. Реабілітація за поразку вийшла не ефектною, але трудовою і цілком заслуженою.

У стартовому складі киян не знайшлось місця Мбокані та Ярмоленку. Дьємерсі травмувався серед тижня, Андрій вийшов на заміну на останні 15 хвилин матчу і запам'ятався лише одним проходом, в якому з гострого кута не зумів прошити воротаря. За відсутності "динамівської" десятки роль лідера приміряв на себе Владислав Калітвінцев. При єдиному взятті воріт асистував саме 21-річний хавбек господарів. Калітвінцев значно потужніше виглядав до перерви, а опісля не один момент відзначитись мав Артем Кравець, який зіграв увесь матч на вістрі.

У підсумку 1:0 - першу перемогу "Динамо" приніс колишній лідер "Ворскли".

"Динамо" - "Ворскла"

Гол: Безус, 10

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41219 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Ворскла - 1:0

"Манчестер Юнайтед" придбав учасника чемпіонату світу серед бездомних
Кращий бомбардир групового етапу Ліги чемпіонів - Ето'О, а "гірник" Едуардо - найскорострільніший
Кварцяний: Буде по 4-5 тренувань на день
Найкращим футболістом України став Євген Коноплянка, а найкращий тренер – Мирон Маркевич