Сб, 20-04-2024, 11:39

20:01
"Динамо" - "Волинь" - 4:1

Київське "Динамо", забивши 4 голи на "Олімпійському", не залишило луцькій "Волині" жодних шансів на позитивний результат.

Підопічні Сергія Реброва у цьому поєдинку продемонстрували, що вже дуже близькі до оптимальної форми та готові до рівної боротьби у матчах із найкращими командами України. Здобувши перемогу у матчі проти "Волині", "Динамо" скоротило відставання від "Шахтаря" до одного очка, але продовжує перебувати на третій сходинці турнірної таблиці.

На 18 хвилині Ярмоленко відкрив рахунок у матчі. Ще до перерви Ленс подвоїв перевагу киян, решту голів суперники забивали після відпочинку. На 61 хвилині Ярмоленко оформлює дубль після чого кияни дещо розслабилися. "Волинь" скористалася цим і забила гол-престижу. Проте підопічні Реброва відразу ж покарали суперника за таке зухвальство й відзначилася черговим голом у воротах Неділька. На 85 хвилині матчу Калитвинцев поставив крапку, потужно пробивши з гострого кута.

Тепер на "Динамо" чекає кубкоквий матч проти "Карпат", які стануть черговим випробуванням для Сергія Ребрвоа та його підопічних.

"Динамо": Рибка Олександр, Даніло Сільва, Віда Домагой, Макаренко Євген, Драговіч Александар, Сидорчук Сергій, Беланда Юнес, Рибалка Сергій, Ярмоленко Андрій (К), Ленс Джермейн, Кравець Артем

запас: Рудько Артур, Селін Євген, Бурда Микита, Гусєв Олег, Калітвінцев Владислав, Буяльський Віталій, Теодорчик Лукаш

"Волинь": Неділько Віталій, Сімінін Сергій (К),Жуніч Івіца, Приндета Віталій, Нємчанінов Дмитро, Бабенко Руслан, Бікфалві Ерік, Матей Флорентин, Мемешев Редван, Шабанов Артем, Кобахідзе Олександр

запас: Кичак Артем, Новак Євген, Козьбан Дмитро, Гуменюк Олег, Воронін Сергій, Маріотто Дос Сантос, Бабатунде Майкл

Голи: 1:0 - Ярмоленко (18), 2:0 - Ленс (35), 3:0 - Ярмоленко (61), 4:1 - Калитвинцев (85) 3:1 - Жуніч (73)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41037 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Волинь

Рац хоче зіграти з "Барсою" у фіналі ЛЧ
ПЛ, 6-й тур: "Арсенал" Київ - "Волинь" Луцьк
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал Сосьєдат" - "Валенсія"