Чт, 28-03-2024, 23:32

23:12
"Динамо" у серії пенальті перемагає "Шахтар" та здобуває Кубок України

Київське "Динамо" та донецький "Шахтар" за 120 хвилин ігрового часу не забили жодного голу, відтак все вирішилося у серії післяматчевих пенальті.

Зазначимо, що цей матч став останнім для українських клубів у цьому напруженому сезоні, після чого футболісти підуть відпочивати.

Команди із перших хвилин намагалися забити швидкий гол. Відзначимо, що кращі моменти для взяття воріт створювали "гірники". Найбільше запам’ятався епізод, коли Даріо Срна влучив у поперечку. Після цього донеччани створили ще кілька прекрасних нагод, але захист "Динамо" все-таки вистояв. Згодом гра вирівнялася. А в другому таймі кияни взагалі перехопили ініціативу.

Зазначимо, що суперники діяли дуже обережно та берегли сили, готуючись до овертайму. Гра проходила на зустрічних курсах та було багато боротьба у центрі поля. Емоції та температура гри зростали із кожною хвилиною, відтак судді довелося показати чимало "гірчичників", а Рибалка за 5 хвилин до завершення другого додаткового тайму отримав червону картку.

Серія пенальті для "гірників" розпочалася успішно. "Шахтар" отримав перевагу у два м’ячі, відтак здавалося, що врятувати "біло-синіх" може лише диво. Проте сейв Шовковського після удару Тайсона та невлучний постріл Ракицького змінили ситуацію на користь "Динамо". У підсумку кияни дотиснули суперника та здобули перемогу із рахунком 5:4, здобувши другий трофей у сезоні.

Нагадаємо, що неприємна ситуація із вболівальниками відбулася після завершення матчу, що, звичайно, не залишиться поза увагою дисциплінарних органів.

"Динамо" - "Шахтар" - 0:0 (5:4 по пен.)

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 41028 | Додав: adminA | Теги: Динамо у серії пенальті перемагає Ш

Х’ютон: Хочу продовжити кар’єру у футболі
Запорізький "Металург" розійшовся миром з "Різеспором"
Кан: "Баварія" зобов’язана досягати хоча б мінімального
Національна збірна України з футболу посідає 24-те місце у оновленому за серпень рейтингу ФІФА