Ср, 24-04-2024, 20:25

19:03
"Динамо" - "Спартак" - 2:1. ВІДЕО

В останньому поєдинку Об'єднаного турніру київське "Динамо" у себе вдома здобуло перемогу над московським "Спартаком".

Три перемоги та одна нічия дозволили підопічним Олега Блохіна тріумфувати в турнірі чотирьох, залишивши позаду "Зеніт", "Спартак" та "Шахтар".

Для киян у цьому поєдинку все розпочиналося не дуже успішно, адже "Спартак” зумів провести чудові стартові хвилини матчу, змусивши киян замкнутися поблизу власного штрафного майданчика. Однак згодом підопічні Олега Блохіна вирівняли гру й почали диктували супернику свої умови. Швидкі та постійні атаки господарів поля увінчалися успіхом на 16 хвилині поєдинку, коли Ленс покарав "Спартак” за чергову помилку. Цей гол можна повністю записати на рахунок новачка київського клубу, однак не можна забувати про тиск, який створила уся команда, що у підсумку й дозволило Джермейну вперше відзначитися у футболці "біло—синіх”.

Після забитого м'яча "Динамо” не зупинилося й пішло вперед з новими силами, "Спартак” намагався протистояти опонентам, але у них нічого не виходило. Були лише поодинокі напівмоменти біля воріт Шовковського, які завершувалися нічим. Друга половина зустрічі була не менш напруженою. Суперники боролися за м'яч на кожному клаптику поля, але було помітно, що "Динамо” демонструє більш якісний футбол. А гол на 61 хвилині лише підтвердив, що кияни просто сильніші.

Але останнє слово у матчі все ж було за "Спартаком”. Емоційна та надпринципова гра завершилася голом у ворота Олександра Шовковького. Відзначився Інсаурральде. Часу, щоб бодай зрівняти рахунок майже не залишалося, тож матч так і завершився з рахунком 2:1, який цілком відповідає тому, що відбувалося на полі впродовж 90 хвилин. Тож вітаємо киян з перемогою у цьому товариському турнірі, за допомогою якого команди добре та ефективно підготувалися до старту у чемпіонаті.

"Динамо": 1.Шовковський (К), 2.Сільва, 3.Селін, 4.Велозу, 7.Ленс, 10.Ярмоленко, 19.Гармаш, 24.Віда, 25.Аруна, 34.Хачеріді, 85.Мбокані .
Запасні: 35.Коваль, 5.Вукоєвіч, 9.Безус, 20.Гусєв, 21.Кранчар, 22.Кравець, 27.Макаренко, 77.Цуріков, 99.Дуду.

"Спартак": 30.Песьяков, 23.Д.Комбаров (К), 33.Боккетті, 3.Бризгалов, 15.Паршівлюк, 80.Глушаков, 90.Коста, 25.Білялетдінов, 19.Хурадо, 14.Яковлєв, 12.Мовсісян.
Запасні: 91.Мітрюшкін, 2.Інсаурральде, 7.К.Комбаров, 29.Еменіке, 34.Макєєв, 40.Тімофєєв, 57.Кротов

"Динамо" - "Спартак" - 2:1

Гол: 1:0 - Ленс (16), 2:0 - Гусєв (61) 2:1 - Інсаурральде (90+2)

*-
Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41498 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Спартак - 2:1. ВІДЕО

Степаненко - "відкриття року" в "Шахтарі"