Чт, 25-04-2024, 08:43

17:18
Динамо розгромило Зорю, здобувши 5 поспіль перемогу в чемпіонаті: огляд матчу

Динамо легко перемогло ослаблену Зорю в 26 турі УПЛ. Огляд матчу читайте на сайті "Футбол 24".

Динамо вийшло вперед на 13 хвилині – Бурда на дальній стійці замкнув подачу Циганкова з кутового. Небезпека біля воріт Луніна й надалі виникала головним чином після подач з флангів і стандартів.

Звітний матч ознаменувався частими влучаннями в каркас воріт. До перерви зі стандартів Громов вистрелив у хрестовину, а Циганков перевірив на міцність поперечину. На старті другого тайму господарі ще двічі пробили в стійку. В одному з таких епізодів після удару Гармаша Вербіч у дотик відправив м'яч у сітку та подвоїв перевагу Динамо.

Ще через декілька хвилин "біло-сині" довели рахунок до розгромного, коли помилка Кочергіна призвела до виходу Бєсєдіна сам на сам з воротарем – Лунін дуель програв. Зоря отримала шанс повернутися в гру, але Фаупала не реалізував пенальті. Натомість Циганков на 88 хвилині встановив підсумковий рахунок – 4:0.

Шахтар на виїзді переміг Верес

Динамо здобуло 5 поспіль перемогу в чемпіонаті, набрало 57 пунктів і зберегло 6-очкове відставання від Шахтаря. Зоря, у свою чергу, з 37 балами залишилася на 4 місці.

Зоря була вбита кадровими проблемами

Юрій Вернидуб втратив 8 гравців основного складу на цей матч. Сілас, Юрі, Луньов і Опанасенко відбували дискваліфікацію, Андрієвський і Тимчик не грали через свої контракти з Динамо, а Сваток і Прийма травмувалися. Без всіх цих футболістів Зоря вийшла на гру з експериментальним лайнапом і навіть не назбирала футболістів на повну заявку.

Все це далося взнаки – резервісти часто помилялися та просто не могли якісно виконати свою роботу. Луганці біля власних воріт дозволяли супернику створювати чисельну перевагу, Кочергін припускався грубих помилок, Бабенко не міг віддати націлену передачу з центра поля.

Травми лідерів Караваєва та Громова остаточно прибили Зорю. Після їхніх замін можна було сміливо казати, що на полі другий склад луганської команди. Таким складом "чорно-білі" не мали жодних варіантів нав'язати Динамо боротьбу.

Динамо – Зоря: Шапаренко та два футболісти луганців отримали травми

Динамо знову використовувало свої сильні сторони

У першому таймі Динамо часто використовувало свій улюблений прийом останнього періоду – навіси в штрафний майданчик. Сьогодні це приносило результат, адже кияни досить вдало нав'язували боротьбу футболістам Зорі біля їхніх воріт, сконцентровували велику кількість гравців у потрібних зонах.

Традиційно загострював Циганков: дриблінг, вривання на швидкості в небезпечні зони, хороші прицільні удари. На протилежному фланзі активним був Вербіч, який також постійно ставив занадто складні завдання перед обороною Зорі.

Через центр Динамо атакувало далеко не настільки активно. Трикутник Буяльський-Гармаш-Шапаренко значно поступався фланговим виконавцям в плані створення небезпечних моментів. Однак у цій грі Динамо ефективно використало свої сильні сторони, і цього вистачило для дуже впевненої перемоги.

Мбокані не проявив себе

Конголезець отримав півгодини ігрового часу, але знову ніяк себе не проявив. Він не може набрати форму і заслужено сидить за спиною Бєсєдіна. Сьогодні вони близько 15 хвилин разом провели на полі, протягом яких було помітно, що Артем активніший і рухливіший. Мбокані не відчував моменту, тому всі спроби партнерів вивести його на удар закінчувалися невдало.

Цікаві факти

– Динамо в останніх трьох матчах забиває не менше 3 голів.

– За три очні матчі в цьому сезоні Динамо та Зоря забили загалом 17 голів.

– Віктор Циганков і Артем Бєсєдін забили у третьому поспіль матчі УПЛ.

Україна. УПЛ, 26 тур

Динамо – Зоря – 4:0

Голи: Бурда, 13, Вербіч, 51, Бєсєдін, 54, Циганков, 86

Нереалізований пенальті: Фаупала, 68

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4637 | Додав: adminA | Теги: Динамо розгромило Зорю, здобувши 5 поспіль перемогу в чемпі

Дієґо Форлан зазнав травми кісточки
Англійська Прем'єр-ліга не знає, що робити із 18-м туром
Екс-захисник збірної України В'ячеслав Чечер відправився до кінця року в оренду до "Карпат"
ЗМІ: "Зеніт" оцінив Лемпарда в 15 млн євро
Перша ліга третій тур. "Олександрія" не знає втрат
Бертольйо хочуть повернути в Бразилію
Іспанська Прімера. "Барселона" - "Реал Сосьєдад" - 5:0. ВІДЕО
У Києві презентували талісмани ЄВРО-2012
Шевченку поки що не вистачає кондицій, каже Лужний
Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю