Ср, 24-04-2024, 22:36

22:13
Динамо розгромило Ворсклу після вильоту з Ліги Європи

Динамо впевнено переграло Ворсклу в 24 турі української Прем'єр-ліги. Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Динамо на тижні припинило боротьбу в Лізі Європи, а сьогодні трішки реабілітувалося в матчі з Ворсклою. Кияни відкрили рахунок вже на 4 хвилині – новий капітан команди Циганков добре навісив з кутового, а Бєсєдін виграв верхову боротьбу. Господарі продовжували гостріше атакувати, але подвоїти перевагу до перерви вони не зуміли.

На початку другого тайму Динамо знову забило з кутового від Циганкова. Віктор накинув на ближню стійку Гармашу, той продовжив політ м'яча на Бурду, а захисник переправив "круглого" в сітку.

А ще через декілька хвилин кияни зняли будь-які питання про переможця. Циганков у штрафному майданчику Ворскли виборов м'яч у Даллку та змусив суперника сфолити – пенальті. Молодий капітан сам реалізував 11-метровий. Під завісу зустрічі Хльобас встановив підсумковий рахунок – 4:0.

Динамо – Ворскла – 4:0 – відео голів та огляд матчу

Завдяки цьому успіху Динамо набрало 51 пункт та зберегло 6-очкове відставання від Шахтаря. Ворскла, маючи 37 балів, за підсумками туру втратила третє місце.

Циганков виправдав статус капітана

У четвер в матчі-відповіді проти Лаціо Віктор Циганков був чи не єдиною світлою плямою в грі Динамо (позитивних відгуків заслужив хіба що Бєсєдін), а сьогодні 20-річний вінгер вивів команду на поєдинок в ролі капітана. Зрозуміло, що Віктор отримав пов'язку не за авторитет у роздягальні, а за старання на полі. У нього зараз йде гра – 6 голів у 9 матчах після зимової перерви. Партнери повинні брати з нього приклад, тягнутися до його рівня.

Сьогодні Циганков ні на грам не розчарував і підтвердив усі високі очікування. Дві подачі з кутових у його виконанні призвели до голів, а третє взяття воріт Віктор завдяки настирливості зробив фактично сам. Він не лише традиційно загострював на фланзі, але й дуже часто зміщався за м'ячем у центр. Йшов у дриблінг, обігрувався "стіночками". Черговий відмінний матч Циганкова, який привів свою команду до перемоги.

Рахунок не відображає ситуації на полі

Динамо переграло Ворсклу з вражаючим рахунком 4:0. Однак кияни не виглядали настільки потужно в атаці, як це може здатися. Так, непогано діяв Вербіч, багато рухався в пошуках м'яча Бєсєдін, але все одно справедливо буде сказати, що в команди Хацкевича немає збалансованої гри в атаці.

Комбінаційно підібратися до воріт Ворскли вдавалося рідко, частіше все зводилося до флангових подач, які не доходили до ударів. Перші два голи – стандартні положення, третій – індивідуальні якості Циганкова, коли забивався четвертий – в обороні полтавців вже були гігантські розриви.

Динамо за весь матч завдало лише 7 ударів і зовсім не "возило" Ворсклу. Перемога киян є заслуженою, але розгром – не закономірний.

Цікаві факти

– Артем Бєсєдін забив вперше з жовтня.

– Дмитро Хльобас зіграв за киян вперше з листопада 2012 року.

– Віктор Циганков забив 10-й гол і віддав 6-й асист у чемпіонаті в цьому сезоні.

– Динамо 4-й раз у сезоні забило 4 голи.

– Ворскла вперше в сезоні пропустила 4 м'ячі.

Україна. УПЛ, 24 тур

Динамо – Ворскла – 4:0

Голи: Бєсєдін, 4, Бурда, 59, Циганков, 63 (пен), Хльобас, 89

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4656 | Додав: adminA | Теги: Динамо розгромило Ворсклу після вил

Зозуля: Газзаєв прекрасно спілкувався з гравцями