17:39
"Динамо" - "Рапід" - 3:1. ВІДЕО
Підопічні Олега Блохіна впевнено обіграли віденський "Рапід" та пробилися у наступний раунд Ліги Європи.

Таким чином навесні усі наші команди продовжать боротьбу в єврокубках.

"Динамо” провело хороший поєдинок проти австрійців, забило три голи, але після матчу залишилися двоякі враження. З одного боку все добре, адже переконлива перемога та вихід з групи, але з другого, розумієш, що коли в плей-офф доведеться протистояти серйозному супернику, то з такою грою розраховувати на перемогу буде дуже важко.

Швидкий гол у сьогоднішньому поєдинку дещо вивів з рівноваги підопічних Олега Блохіна. Адже ще нічийний результат їх влаштовував, а поразка означала, що двері у наступний раунд будуть закритими. Однак кияни досить швидко оговталися, мобілізувалися та почали грати у футбол. На 22 хвилині Ленс зрівнює рахунок, після чого стало більш спокійно та комфортно. Кияни побігли вперед великим силами і на 26 хвилині Гусєв виводить "біло-синіх” вперед. Такий слизький рахунок залишався досить довго, відтак вболівальники розуміли, що все ще може змінитися. Але усі питання у протистояння знялися на 70 хвилині, коли Велозу відмінно виконав штрафний удар.

"Динамо” дозволило собі розслабитися, і ініціатива перейшла до "Рапіда”. Віденці створили кілька небезпечних моментів, але пробити Шовковського їм більше не вдалося. У підсумку матч завершився впевненою перемогою киян 3:1, завдяки якій вони зайняли другу сходинку у групі та склали компанію "Дніпру”, "Шахтарю” та "Чорноморцю”.

"Динамо": 1. Шовковський, 6. Драгович, 34. Хачеріді, 5. Вукоєвич, 4. Велозу, 27. Макаренко, 90. Беланда, 20. Гусєв, 10. Ярмоленко, 7. Ленс, 11. Ідейе

Запасні: 35. Коваль, 24. Віда, 33. Тремулінас, 9. Безус, 25. Аруна, 77. Цуріков, 99. Дуду

"Рапід": 1. Новота, 4. Шраммель, 5. Пецос, 6. Зоннляйтнер, 11. Хофман, 17. Добрас, 24. Сабітцер, 32. Бошкович, 9. Бойд, 28. Тріммель, 30. Бургшталлер

Запасні: 23. Радлінгер, 3. Берендт, 21. Шауб, 25. Видра, 26. Грозурек, 22. Павелич, 34. Старкль

"Динамо" - "Рапід" - 3:1

Голи: Бойд (6 хвилина), Ленс (22 хвилина), Гусєв (28 хвилина), Велозу (70 хвилина).

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41118 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Рапід - 3:1. ВІДЕО