Вт, 23-04-2024, 09:40

21:41
"Динамо" - "Мюнхен-1860" - 2:0

Зимовий чемпіон України зіграв свій четвертий матч на Піренеях.

Суперник - клуб другої німецької Бундесліги "Мюнхен-1860", з яким динамівці поспарингували у містечку Сан-Педро-де-Алькантара. Команді Реброва не допомогли Шовковський, Велозу та Бурда, яким тренерський штаб дав змогу відновитися від пошкоджень.

Німці переконливіше розпочали матч. Зокрема, на 6-ій хвилині лише Віда врятував ворота, винісши м'яч головою, а вже через мить Рибка парирував удар здалеку. Динамівці відповіли на 14-ій хвилині. Це Ярмоленко пробивав з непоганої позиції улюбленою лівою, проте не влучив у площину воріт. Надалі гра зосередилася, в основному, у центрі поля. На 36-ій хвилині захисники "Динамо" дозволили пробити Вальорі після подачі кутового - Рибка знову зіграв надійно.

Попри невелику перевагу німців, рахунок відкрили саме кияни. На 40-ій хвилині Віда замкнув подачу з кутового ударом головою - 1:0. Після відпочинку і серії замін у виконанні Реброва "Динамо" могло пропустити вже на перших хвилинах, проте у потрібному місці опинився свіжий Хачеріді. Натомість відповідь киян втілилася у непереконливий удар Мякушка.

Другий гол "Динамо" провело на 68-ій хвилині, і зробило це красиво. Цуріков подав на дальню стійку, звідки Кравець зручно скинув під удар Буяльському - 2:0. Після цього, таке враження, "Мюнхен" змирився із поразкою, тож команди у неквапливому темпі догравали матч.

Голи: Віда, 40, Буяльський, 68

"Динамо": Рибка, Віда (Сілва, 46), Бетао (Хачеріді, 46), Селін (Драговіч, 46), Калитвинцев (Цуріков, 46), Рибалка (Харатін, 46), Ярмоленко (Мякушко, 46), Сидорчук (Буяльський, 31), Беланда (Сидорчук, 59), Ленс (Гусєв, 46), Теодорчик (Хльобас, 37, Кравець, 59)

Попередження: Калитвинцев, Рибалка - Адлунга

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41020 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Мюнхен-1860 - 2:0

Товариський матч: Україна - Нідерланди. ВІДЕОЗВІТ
Товариський матч Росія - Болгарія: Адвокат здобув першу перемогу на чолі збірної
Фостер: Повернувся на пік форми