Ср, 24-04-2024, 07:03

21:19
"Динамо" - "Металург" Д - 3:2. ВІДЕО
Один з центральних матчів цієї стадії Кубку України відбувся на НСК "Олімпійський".

Київське "Динамо" обіграло донецький "Металург" і пробилося в 1/8 фіналу. Зробили це підопічні Блохіна доволі впевнено.

Почалася гра з натиску господарів на оборонні редути команди Ташуєва. Декілька разів донеччан рятував Бандура, але навіть він був безсилий, коли на 25-й хвилині Олег Гусєв взявся виконувати пенальті. Гості відігралися на самому початку другого тайму: Морозюк скористався прострілом від Трояновського і позиційною помилкою Макаренка. "Біло-сині" відповіли дуплетом від Ярмоленка: в першому епізоді Андрій в один дотик вразив ворота Бандури після скидки від Ідейє, а в другому - реалізував вихід на побачення з воротарем. "Металург" моментально відповів голом Болбата, але на більше команди Ташуєва не вистачило.

"Динамо" - "Металург" Д - 3:2

Голи: Гусєв (25, з пенальті), Морозюк (48), Ярмоленко (57, 63), Болбат (65)

"Динамо": Коваль, Сілва, Велозу, Драговіч, Ленс, Ідейє, Сидорчук, Гусєв (Ярмоленко, 46), Макаренко, Хачеріді (Віда, 54), Беланда (Аруна, 74).

"Металург": Бандура, Морозюк, О'Ді, Барановскій, Зотов, Прийма (Полюляк, 90), Мамутов, Дегтярьов (Трояновський. 46), Болбат, Мораес (Даніель, 46), Даніель

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4976 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Металург Д - 3:2. ВІДЕО

Болгарський півзахисник донецького "Металурга" Янков перейшов в "Ростов"