Чт, 28-03-2024, 11:06

16:50
"Динамо" - "Металіст" - 4:2. ВІДЕО

"Олімпійський" приймав центральний матч 24 туру УПЛ. Протистояння "Динамо" і "Металіста" стало таким не лише за обгорткою, але й за вмістом.

Нещодавно команда Олега Блохіна вибила "Металіст" із Кубка України, перегородивши шлях команді Рахаєва трьома голами у Харкові. Тепер слобожанці мали дуже хороший шанс поквитатися із кривдниками, адже для "Динамо" у чемпіонаті кожна перемога - на вагу золота: "Шахтар" і "Дніпро" пішли у відрив.

Гра одразу взяла високу ноту - без репетиції і розспівування. На сьомій хвилині Бланко не використав рандеву з Рибкою, а вже через дві хвилини дикого фейлу припустився ветеран Горяїнов. Після навісу з флангу він випустив м'яч собі поміж ніг, а за спиною чатував Гармаш, який і переправив сферу за призначенням. "Металіст" відповів кількома небезпечними атаками і шедевральним за виконанням голом Едмара - у самісіньку "дев'ятку". Проте ще до перерви Беланда знову вивів "Динамо" вперед, пробивши, як у свої найкращі роки - 2:1.

Після перерви активніше заграли гості. Рахаєв підсилив атаку Гоменюком, і той невдовзі опинився там, де належить бути форварду останнього дотику. "Динамо" знову побігло вперед. До пори, до часу неймовірну реакцію демонстрував Горяїнов, як от після ударів Ярмоленка та Гармаша. І все ж за Гармашем не вгледів Ксьонз на 78-ій хвилині, тож змушений був йти на фол. З пенальті Ярмоленко пробив ідеально - 3:2. Коли ж Харків остаточно оголив тили, вишуканий контрольний постріл завдав Мбокані.

Єдине, що затьмарило втіху динамівців - це вилучення Вукоєвіча у доданий час. Враховуючи травми Драговіча та Хачеріді, Блохін отримує катастрофічні проблеми із захистом. Але про це буде думати вже завтра. Сьогодні Київ святкує дуже видовищну перемогу, яка дозволяє продовжити боротьбу за Лігу чемпіонів, а то і чемпіонський титул.

"Динамо" - "Металіст" - 4:2

Голи: Гармаш, 9, Беланда, 40, Ярмоленко, 80, з пен., Мбокані, 87 - Едмар, 26, Гоменюк, 66

Попередження: Беланда, Вукоєвіч, Гармаш, Макаренко - Бланко, Азеведо, Гомес, Юссуф

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41083 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Металіст - 4:2. ВІДЕО

Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів