Вт, 23-04-2024, 15:54

23:19
"Динамо" - "Металіст" - 0:2. ВІДЕО
А коли клас вищий, то нехай хоч на одного гравця менше - це про підопічних Мирона Маркевича у звітному матчі, повідомляє http://radymo.com/.

Вже з перших хвилин стало помітно, що господарі поля такими на ньому зовсім не були - з атак розпочав саме "Металіст”. Перший дзвоник для голкіпера гостей Крістіана Белгредяна пролунав вже на 6-ій хвилині, коли Соса зі зручної позиції не зумів пробити як слід. Та не минуло й трьох хвилин, як Белгредяну таки довелося виймати круглого із сітки воріт. Хоча його вини у пропущеному голі годі шукати - "Металіст” отримав право на штрафний, після удару з якого і зникла павутина з дев'ятки воріт господарів.

Отримавши перевагу в рахунку харків'яни дещо заспокоїлися і не стали форсувати подій. Навіть дозволили провести господарям декілька атак, які, щоправда, жодної загрози воротам Горяїнова не несли. Натомість гравці "Металіста” попереду виглядали доволі небезпечно, особливо це стосується Крістальдо та Соси. Але їхній час настав вже у другому таймі, бо до перерви голів більше не було.

Другу ж 45-хвилинку "тхори” розпочали також активніше, і ця активність принесла результат вже на 57-ій хвилині. Автором голу став Крістальдо, проте основна заслуга у збільшенні переваги належить Сосі. Капітан харків'ян на швидкості обійшов кількох суперників і прострелив на партнера так, що Джонатану залишалося хіба що переправити круглого у порожні ворота.

Гості і надалі контролювали гру, та у їхній перемозі змусив засумніватися епізод, який стався на 68-ій хвилині - Фінінью отримав другу жовту картку і залишив команду в меншості. Та, до честі жовто-синіх, відсутність одного гравця зовсім не позначилася на грі їхньої команди. Вони впевнено оборонялися і дозволили суперникам створити лише один небезпечний момент - на 75-ій хвилині Мунтяну закручував м'яча у дальній кут та Горяїнов, здійснивши єдиний у матчі сейв, врятував свою команду від голу.

У підсумку 2:0 - "Металіст” зробив два доволі впевнених кроки до групового етапу і, відверто кажучи, не надто віриться що підопічні Маркевича туди не потраплять.

"Динамо" - "Металіст" - 0:2 (0:1)

Голи: Шав'єр, 9, Крістальдо, 57

Вилучення: Фінінью, 67

"Динамо” (Б): Белредян, Пулхак, Мансалі, Грігоре, Лукін, Матей, Мунтяну (к) (Аксенте, 78), Алексе (Куртян, 66), Ба (Галчев, 60), Цукудян, Кулібалі

Запасні: Наумовскі, Ніка, Галчєв, Куртян, Рус, Аксенте, Денчулеску

"Металіст”: Горяїнов, Торсільєрі, Фініньо, Обрадовіч, Гуйє, Едмар, Шав'єр (Марлос, 83), Соса (к), Торрес, Крістальдо (Ребенок, 68), Вілліан (Бланко, 58)

Запасні: Дишленковіч, Шарпар, Шелаєв, Бланко, Марлос, Ребенок, Лисенко

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41013 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Металіст - 0:2. ВІДЕО