Чт, 25-04-2024, 10:48

22:30
"Динамо" - "Карпати" - 3:1. ВІДЕО
У першому поєдинку 9 туру УПЛ львівські "Карпати" поступилися київському "Динамо" на НСК "Олімпійський".

Поєдинок у Києві прогнозовано завершився на користь киян. З перших хвилин поєдинку столична команда кинулася в атаку, щоб забити швидкий гол, проте захист "Карпат” досить довго стримував ці наступи суперника. Підопічні Юрія Сьоміна повільно діяли попереду, і довго не могли створити по-справжньому гольового моменту. Лише на 33 хвилині зустрічі Браун Ідейє, як і у матчі на "Арені Львів”, після подачі з кутового відкриває рахунок у протистоянні,

Після пропущеного м'яча "Карпати” відкрилися та почали діяти більш активніше. Проте зрівняти рахунок львів'янам ніяк не вдавалося. Натомість господарі поля на 57 хвилині збільшують свою перевагу над суперником, а ще за мить Кранчар забиває третій гол у ворота Богатінова.

Такий комфортний рахунок для киян дозволив віддати ініціативу у зустрічі львівській команді. На 72 хвилині матчу "Карпати” здобули право пробивати пенальті. Лукас з позначки не схибив, встановивши остаточний рахунок у протистоянні. Таким чином, "Динамо” здобуває впевнену перемогу та з чудовим настроєм підходить до поєдинку проти ПСЖ, з яким зіграє вже у вівторок.

"Динамо": 35. Коваль, 2. Даніло Сілва, 33. Тайво, 34. Хачеріді, 17. Михалик, 4. Велозу, 21. Кранчар, 20. Гусєв, 85. Раффаель, 11. Ідейє, 99. Дуду

Запасні: 71. Бойко, 3. Бетао, 5. Вукоєвіч, 14. Рибалка, 23. Богданов, 36. Нінковіч, 10. Мілевський

"Карпати": 1. Богатінов, 8. Ощипко, 62. Пучковський, 21. Балажиц, 7. Ксьонз, 16. Худоб'як, 25. Ткачук, 32. Пластун, 43. Озарків, 88. Даушвілі, 77. Лукас

Запасні: 29. Ільющенков, 18. Кополовець, 19. Мартинюк, 83. Білий, 20. Кенія, 36. Гудима, 22. Штіліч

"Динамо" - "Карпати" - 3:1

Голи: 1:0 - Ідейе (33), 2:0 - Кранчар (57), 3:0 - Кранчар (62) 3:1 - Лукас (72, пен)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41113 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Карпати - 3:1. ВІДЕО