Сб, 20-04-2024, 10:21

23:29
"Динамо" - "Іллічівець" - 5:0

Лідер чемпіонату України київське "Динамо" на десерт у 17 турі УПЛ розгромив аутсайдера - маріупольський "Іллічівець".

Зі складами команд можна ознайомитися у нашому онлайні.

Футболісти "Іллічівця" досить довго тримали неприступну оборону. Але регулярні атаки киян неможливо було відбивати постійно. Відтак на 38 хвилині поєдинку "Динамо" відкрило рахунок у протистоянні, реалізувавши пенальті. Відзначився Ярмоленко, що стало початком побиття маріупольської команди. До перерви гості більше не пропускали та навіть створили самі кілька небезпечних атак, але після відпочинку захист "Іллічівця" почав помилятися щоразу більше.

Автогол Зубкова та другий м'яч Андрія Ярмоленка на 53 та 62 хвилинах відповідно дозволили господарям дещо розслабитися та зіграти у власне задоволення. А після виходу на поле Лукаша Теодорчика гра "біло-синіх" стала ще небезпечнішою.

Поляк діяв в атаці більш активно, ніж Кравець, відтак на 80 хвилині відзначився ефектним голом. А за мить Антунеш поставив жирну крапку, забивши неймовірно красивий гол. У підсумку розгром 5:0 та чудовий настрій перед другим поєдинком з "Евертоном".

Голи: 1:0 - Ярмоленко (38-пен), 2:0 - Зубков (53-аг), 3:0 - Ярмоленко (62), 4:0 - Теодорчик (80), 5:0 - Антунеш (83)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4991 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Іллічівець - 5:0

"Шахтар" та "Брагу" розсудять німці на чолі з Феліксом Бріхом
Перша ліга третій тур. "Олександрія" не знає втрат
Ощипко зможе повноцінно тренуватися після зимової відпустки
"Динамо" у міжсезоння проведе два збори
Джо Коул знову може стати гравцем "Вест Хема"
Огляд 17 туру Чемпіонат Німеччини. Результати матчів Бундесліги за суботу 18.12.2010. ВІДЕО
Визначилися всі учасники 1/8 фіналу ЛЧ, а також команди, які "вилитілі" до Ліги Європи
Чеберячко: Прагну якомогашвидше віддячити Маркевичу за виклик у збірну
IFFHS: Українська Прем'єр-ліга серед ТОП-10 чемпіонатів світу
Разван Рац потрапив до складу символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками шостого туру