Пт, 29-03-2024, 07:40

15:43
"Динамо" - "Іллічівець" - 1:0. ВІДЕО

Перемога над маріупольським "Іллічівцем" дозволила київському "Динамо" зберегти шанси у боротьбі за другу сходинку у чемпіонаті України.

Завдяки голу Лукмана Аруни "біло-сині” здобули важливу перемогу над командою Миколи Павлова, яка до останніх хвилин матчу боролася за позитивний результат.

Команди активно розпочали зустріч у Києві, й відразу обмінялися напівмоментами, проте забити швидкий гол їм не вдалося. На 16 хвилині протистояння Лукман Аруна відкрив рахунок у матчі й добавив своїй команді впевненості у діях в атаці. Згодом господарі захопили ініціативу й намагалися нав'язати супернику свою гру.

Після перерви "Іллічівець” почав діяти більш агресивно та небезпечно. Вже через 5 хвилин маріупольці здобули право виконувати пенальті, але Окріашвілі з позначки не зумів переграти Коваля. Після цього моменту суперники почали демонструвати відкрий футбол, тому з'явилися моменти біля воріт обох команд. Кияни мали кілька прекрасних нагод збільшити свою перевагу, але й "Іллічівець” час від час турбував Максима Коваля, тому сили на полі були приблизно однаковими.

Останні хвилини матчу пройшли у великій напрузі. Господарі зосередилися на захисті й віддали ініціативу "Іллічівцю”. Але усі намагання маріупольців завершилися безрезультатно, тож у підсумку суддя зафіксував мінімальну перемогу киян з рахунком 1:0.

"Динамо": 35. Коваль М., 2. Даніло Сільва, 24. Віда, 33. Тайво, 34. Хачеріді, 4. Велозу, 16. Сидорчук, 25. Аруна, 20. Гусєв О., 10. Ярмоленко, 15. Рубен
Запасні: 1. Шовковський, 3. Селін, 17. Михалик, 77. Цуріков, 8. Алієв, 11. Ідейє, 13. Мехмеді

"Іллічівець": 12. Худжамов, 91. Бутко, 32. Іщенко, 36. Чижов, 44. Ордець, 33. Ємельянов, 2. Полянський, 17. Федотов, 7. Шевчук С., 80. Окріашвілі, 16. Мандзюк А.
Запасні: 23. Бажан, 4. Довгий, 13. Яворський, 9. Ярошенко, 77. Путівцев, 99. Таргамадзе, 14. Кісіль

"Динамо" - "Іллічівець" - 1:0

Гол: Аруна 16

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4944 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Іллічівець - 1:0. ВІДЕО