Чт, 28-03-2024, 15:50

16:43
"Динамо" - "Говерла" - 3:0
Київське "Динамо" з великим рахунком обіграло "Говерлу" і скоротило відставання від конкурентів.

Команди активно почали гру: у складі гостей вирізнялися Трухін та Нікулае, господарі ж створювали моменти в основному зусиллями Гусєва та Мбокані. Саме конголезький форвард відкрив рахунок. На 22-й хвилині  після подачу кутового він отримав м'яч від Хачеріді і з близької відстані вразив ворота Надя. Через сім хвилин кияни забили вдруге. Схожа ситуація завершилася голом Ленса. Гравці "Говерли" доводили арбітру, що в цьому епізоді голландець зіграв рукою, але Олександр Головков зарахував гол.

Варто відзначити гру молодого Сергія Сидорчука, який дуже продуктивно діяв у середині поля - багато працювавє у відборі, та й атаку підтримував регулярно. Вміння атакувати Сидорчук продемонстрував наприкінці другого тайму.

Після перерви кияни віддали ініціативу, і "Говерла" почала негулярно загрожувати воротам Шовковського. Особливо активним був все той же Трухін, який "завозив" на фланзі Домагоя Віду. Як тільки ужгородці фізично підсіли, "біло-сині" провели разючу контатаку. Сидорчук перехопив м'яч в середині поля, обігрався з Мбокані, і вийшовши на побачення з Надем ефектно перекинув воротаря.

Голи: Мбокані (22), Ленс (29), Сидорчук (83).

"Динамо": Шовковський, Даніло Сілва (Віда, 44), Драговіч, Хачеріді, Макаренко, Вукоєвіч, Сидорчук, Беланда (Безус, 63), Гусєв (Ярмоленко, 81), Ленс, Мбокані.

"Говерла": Надь, Орос, Єзерський (Дандя, 79), Ле Таллек, Лисенко, Трухін, Лисицький, Леандро, Кочіш, Нікулае, Савіч (Іканде, 46).

Попередження: Нікулае, Ле Таллек.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4954 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Говерла - 3:0

"Валенсія" - "Осасуна" - 3:3. ВІДЕОзвіт
"Тоттенхем" - "Челсі" - 1:1. ВІДЕО
Марко Девіч вже майже домовився про перехід в київське "Динамо"
Іспанська Прімера. "Барселона" - "Реал Сосьєдад" - 5:0. ВІДЕО