Сб, 20-04-2024, 12:55

22:27
"Динамо" - "Фіорентина" - 1:1

"Фіалки" виривають нічию на останній доданій хвилині

"Фіорентина" приїхала у Київ з метою забути про два останні матчі, програні по 0:3. Водночас "фіалки" не програвали в євротурнірах 11 виїзних матчів поспіль. "Динамо" - найкраща команда за результативністю серед тих, що дійшли до чвертьфіналу, прагнула перервати цю серію, але зробила явно недостатньо.

Київський клуб виграв лише 2 з 18 попередніх матчів проти італійців, а флорентійці жодного разу не поступились українцям у 8 попередніх зустрічах. Неприємна статистика підтвердилась і в четвер.

Протягом усього матчу перевагою володіли гості, але постійно чогось не вистачало. Салах возив по півкоманди "Динамо", та на останньому рубежі або виручав СаШо, або самі флорентійці мазали. Киянам вдалось навіть забити першими. Ленсу пощастило з рикошетом - снаряд красиво по дузі залетів у верхній кут.

Після перерви підопічні Реброва почали краще, та їхні удари не таїли особливої загрози маститим італійцям. А далі спрацювали заміни Монтелли. Аквілані з Бабакаром поборолись у повітрі, й останній ефектним ударом ножицями прошив ворота "Динамо". Нічия - це мінімум, на який напрацювали флорентійці, тож підсумок цілком заслужений. А пізній гол став покаранням киянам за дуже слабку гру, особливо лідера команди Ярмоленка, і тотально програний центр поля.

Голи: Ленс, 36 - Бабакар, 90+2

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41035 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Фіорентина - 1:1

Шевченку поки що не вистачає кондицій, каже Лужний
Жеребкування Ліги Європи: "Динамо" зіграє з "Бешикташем", а "Металіст" - з "Байєром". Інші результати
Трезеге повернеться в Італію, але не в "Ювентус"
Форвард "Інтера" потрапив у сферу інтересів донецького "Шахтаря"
Маркевич: З "Дебреценом" не зіграють Тайсон, Фініньйо та Дішлєнкович. ВІДЕО