Сб, 20-04-2024, 09:52

17:13
"Динамо" - "Дніпро" - 1:1. ВІДЕО
У центральному поєдинку третього ігрового дня 8 туру УПЛ київське "Динамо" та дніпропетровський "Дніпро" не визначили сильнішого.

Поєдинок у Києві став хорошим завершенням чергового туру чемпіонату України з футболу. На "Олімпійському” зустрілися два сильних колективи, які намагалися нав'язати один одному свою гру. З перших хвилин поєдинку стало помітно, що "Дніпро” більш рішуче налаштований на перемогу, адже вони контролювали м'яч та час від часу турбували володіння Максима Коваля. "Динамо” ж просто загубилося на полі та не могло організувати жодної небезпечної атаки. Таким чином гості зуміли досить швидко відкрити рахунок. На 22 хвилині матчу Роман Зозуля забив вій черговий гол після подачі партнера.

Перший тайм так і завершився під контролем дніпропетровців, однак все змінилося після перерви, коли "Динамо” прокинулося, і захопило ініціативу. Перевага киян була, можливо, не дуже великою, однак цього вистачило, аби зрівняти рахунок. На 64 хвилині матчу Ярмоленко відновив рівновагу. Після чого "Динамо” продовжило штурм воріт Бойка, натомість "Дніпро” зосередився на контратаках. Кінцівка матчу була напруженою, однак все так і завершилося нічиєю 1:1, яка дозволила командам зберегти свої місця у турнірній таблиці.

"Динамо": 35. Коваль М., 6. Драговіч, 33. Тремулінас, 34. Хачеріді, 5. Вукоєвіч, 25. Аруна, 90. Бельханда, 20. Гусєв О., 10. Ярмоленко, 7. Ленс, 85. Мбокані
Запасні: 72. Рудько, 24. Віда, 4. Велозу, 9. Безус, 16. Сидорчук, 27. Макаренко Є., 11. Ідейє

"Дніпро": 71. Бойко, 3. Мазух, 5. Мандзюк, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 6. Канкава, 18. Зозуля, 29. Ротань, 10. Коноплянка, 99. Матеус, 11. Селезньов
Запасні: 91. Варцаба, 2. Влад, 23. Дуглас Сілва, 8. Джуліано, 4. Кравченко С., 9. Калініч, 20. Бруно Гама

"Динамо" - "Дніпро" - 1:1

Гол: 1:1 - Ярмоленко (64) 0:1 - Зозуля (22)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41019 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Дніпро - 1:1. ВІДЕО

Бертольйо хочуть повернути в Бразилію
Андрій Ярмоленко отруївся ліками - передозування антибіотиками
Міністр спорту Росії: поки буде моя влада, я не допущу об'єднання чемпіонату з українським
Марко Амеліа: Роль запасного в "Мілані" - не для мене