Чт, 18-04-2024, 12:59

16:22
"Динамо" - "Чорноморець" - 3:1.

Київське "Динамо" без проблем розібралося з одеським "Чорноморцем".

Підопічні Юрія Сьоміна здобули чергову перемогу на НСК "Олімпійському”. Одеський "Чорноморець” не зумів протистояти швидким атакам "Динамо”, і був змушений тричі витягати м'яч із власних воріт. Господарі поля відкрили рахунок на 27 хвилині матчу, розігравши чудову комбінацію, яку завершував Ідеє. Ще до перерви "блакитно-білі” зуміли збільшити перевагу у рахунку та піти на перерву з комфортним результатом.

Після відпочинку команди вийшли на поле та почали грати у грубий контактний футбол. Крім цього підопічні Юрія Сьоміна почали більше діяти на контратаках, адже "Чорноморець”, якому необхідно було забивати голи, відкривався та йшов вперед. На 69 хвилині Олександр Алієв потужно пробив зі штрафного по воротах Безотосного, розчавивши надію гостей на позитивний рахунок у зустрічі. Хоч одеситам і вдалося забити один гол, він уже не змінив остаточного результату. Зате "морякам” вдалося перервати суху серію "Динамо”, яка тривала 8 матчів.

У наступному турі кияни зустрінуться з "Шахтарем”. Цей матч, мабуть, стане центральним у цілому чемпіонаті, адже багато що у боротьбі за чемпіонство залежатиме саме від результату на "Донбас Арені”.

"Динамо" - "Чорноморець" - 3:1

Голи: Ідеє (27), Гармаш (41), Алієв (69) - Матос (74)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41078 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Чорноморець - 3:1.

Керівництво "Борусії" впевнене у силах Кльопа
1/8 фіналу Кубку Іспанії: "Барселона" не змогла обіграти "Атлетік"
Владислав Калітвінцев лікуватиметься в Італії
Маркевич залишає збірну України з футболу через конфлікт "Металіста" і ФФУ
Горан Попов став третім у голосуванні на звання кращого гравця Македонії
Марко Девіч вже майже домовився про перехід в київське "Динамо"
Склад учасників сьогоднішнього жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і 1/16 - Ліги Європи