Чт, 18-04-2024, 08:07

21:59
"Динамо" - "Актобе" - 5:1. ВІДЕО

Київське "Динамо" розгромило казахстанський "Актобе" в матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Незважаючи на те, що матч проходив при порожніх трибунах і в досить похмуру погоду, команда Блохіна продемонструвала яскравий і атакуючий футбол. По-іншому, мабуть, бути і не могло, адже рівень суперника дуже низький. Кияни відкрили рахунок на 9 хвилині. Перший гол у єврокубках за "Динамо" забив Джермейн Ленс. Далі кияни систематично розривали оборону "Актобе", а казахстанська команда лічені рази переходила на чужу половину поля. На 30 хвилині перевагу "Динамо" подвоїв Роман Безус, який завершив класну комбінацію за участю Велозу та Ярмоленка. Третій гол у грі на рахунку Дьємерсі Мбокані. Конголезець забив головою після навісу від Ленса. Вже через хвилину "Актобе" заробив пенальті. Драговіч збив Гейнріха і сам постраждалий виконав вирок.

На початку другого тайму вже кияни забили з пенальті. Це постарався Браун Ідейє, який у перерві вийшов на заміну.  Крапку в матчі поставив Олег Гусєв. Капітан "Динамо" змістився в центр з правого флангу, обіграв свого колегу з "Актобе" і влучно пробив у дальній кут

"Динамо" - "Актобе" - 5:1

Голи: Ленс (9), Безус (30), Мбокані (36), Гейнріх (38, з пенальті), Ідейє (52, з пенальті), Гусєв (73).

"Динамо": Коваль, Драговіч, Тремулінас, Хачеріді, Велозу, Вукоєвіч, Безус, Гусєв (Віда, 76), Ярмоленко (Дуду, 46), Ленс, Мбокані (Ідейє, 46).

"Актобе": Сідельников, Мулдаров (Харабара, 58), Бадло, Прімус, Арзуманян, Балтай, Хайруллін, Тагіберген, Кападзе, Давидов (Лисенков, 58), Гейнріх.

Попереджені: Драговіч - Мулдаров, Бадло.

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41030 | Додав: adminA | Теги: Динамо - Актобе - 5:1. ОНЛАЙН. ВІДЕ

ПЛ, 6-й тур: "Арсенал" Київ - "Волинь" Луцьк