Сб, 20-04-2024, 00:44

22:22
"Чорноморець" - "Таврія" - 0:0

Одеський "Чорноморець" не зумів перемогти у першому для себе матчі після відновлення чемпіонату.

Команда Романа Григорчука в день народження свого тренера змарнувала багато гольових моментів і набрала всього одне очко у грі з головним аутсайдером сезону. Більше того, команда Ніколая Костова мало чим поступалася нещодавньому учаснику єврокубків. В першому таймі декілька разів на ударну позицію виходив Бурдужан, але Безотосний був на висоті. Що стосується його візаві Сергія Погорілого, то йому декілька разів відверто щастило: то Гай не влучить у ворота з вигідної позиції, то він же не зможе переправити м'яч у ворота з одного метра, то Антонов проб'є мимо.

В другому таймі яскравих моментів було ще менше. Запам'яталися удари Бурдужана: на 58 хвилині румун увійшов у штрафний майданчик, але дуже довго прицілювався і його удар заблокував Петро Ковальчук, а на 64 він виграв другий поверх після навісу Гомеса, але після його удару м'яч пролетів у сантиметрах від дальньої стійки.

Найкращий момент у матчі вже у доданий арбітром час змарнував Антонов. Після подачі кутового м'яч потрапив до форварда, але він з близької відстані не влучив у порожні ворота.

Помітно, що "моряки" важко переживають втрату Джа-Джедже та Рієри. В атаці не вистачає фантазії - одноманітні навіси в боротьбу, та й оборона не вражає надійністю. Важко уявити, що з нею буде в матчах з грандами.

"Чорноморець": Безотосний, П.Ковальчук, Тейку, Гай, Бобко, Аржанов (Діденко, 79), Данченко (Окріашвілі, 72), Лео Матос, К. Ковальчук, Ребенок, Антонов.

"Таврія": Погорілий, Гуменюк, Павленко, Грнчаров, Нуну Пінту, Гомес, Любічіч, Назаренко, Коробка (Калініченко, 90+2), Бурдужан, Каяду (Матвієнко, 85).

Попередження: Пінту, Каяду

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41216 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - Таврія - 0:0