18:45
"Чорноморець" - "Шахтар" - 0:2

"Чорноморець" – "Шахтар" – 0:2.

Гол: Фернанду, 27, Гладкий, 90

Від перших хвилин «гірники» показали, що зовсім не відчувають себе гостями в Одесі. Підопічні Луческу взяли м’яч під свій контроль і перемістили гру повністю на половину "Чорноморця". Навіть фірмові контратаки "морякам" не вдавалися.

Спочатку донеччанам не вистачало точності у завершальній стадії атак. Але те, що вони заб’ють було лише питанням часу. І невідворотне сталося на 27 хвилині. Фернанду, якого залишили абсолютно самого на лінії воротарського майданчика по центру воріт, був першим на добиванні.

Після пропущеного голу трохи активізувалися гості. І навіть створили гольовий момент після кутового. Ковальчук виграв повітря на ближній стійці, але пробив вище ближнього кута. Сталося це аж на 42 хвилині.

У другому таймі "моряків" вистачило лише на початок. І коли на 67 хвилині Опанасенко втратив стовідсотковий шанс, пробивши вище воріт без жодного спротиву збоку захисників, "Шахтар" перехопив ініціативу. Гості встановили тотальний контроль над м’ячем, звівши до мінімуму небезпеку біля власних воріт. А під завісу гри Гладкий, який змінив Адріано, встановив остаточний рахунок. Тейшейра на правому куті штрафного обікрав захисника, пройшов вперед і подав на дальню стійку, де абсолютно один Гладкий головою відправив м'яч у сітку вже порожніх воріт (Паст вийшов на перехолення, але не дістався до м'яча).

У підсумку переможна серія чинного чемпіона у цьому сезоні збільшилася на ще одну гру. "Гірники" залишилися на вершині турнірної таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача "Дніпро" на два пункти. А одесити скотилися на 5 сходинку, пропустивши вперед іншу донецьку команду "Олімпік".

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41040 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - Шахтар - 0:2

УПЛ, 19-й тур: луцька "Волинь" вже у зоні єврокубків
ВІДЕО онлайн фіналу Клубного чемпіонату світу з футболу 2010 ТП Мазембе (ДР Конго) - Інтер (Італія)
Горан Попов став третім у голосуванні на звання кращого гравця Македонії
"Металург" Запоріжжя - "Оболонь" Київ. ВІДЕОЗВІТ
Юрґен Кльоп продовжив контракт з "Борусією"
"Індепендьєнте" пробилося до фіналу Копа Судамерікана. ВІДЕО
"Реал" перемагає в Сарагосі. ВІДЕО
"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів