Ср, 24-04-2024, 20:19

18:16
"Чорноморець" - "Дніпро" - 1:0

Одеський "Чорноморець" у центральному поєдинку 26 туру чемпіонату України здобув мінімальну перемогу над дніпропетровським "Дніпром".

Суперники виправдали очікування любителів футболу, адже зіграли у цікавий та емоційний футбол. З перших хвилин матчу було помітно, що команди діють на високих швидкостях, що лише додавало видовищності. "Моряки" більш активно розпочали цей матч та володіли ініціативою, але згодом підопічні Хуанде Рамоса почали більше контролювати м‘яч та створювати гострі моменти.

На 33 хвилини господарі поля відкривають рахунок, що дещо вибило "дніпрян" із колії. Нерви та емоції стали основою конфлікту у кінці першого тайму. Коли суддя не зарахував гол "Дніпра" через порушення fair play. Цей епізод викликав обурення у всіх учасників протистояння, але у підсумку "Чорноморець" залишився задоволеним таким рішенням арбітра.

У другому таймі команди продовжили гру на зустрічних курсах. Гравці викладалися на всі 100 відсотків, відтак почали втомлюватися. З’явилися розриви між захистом на нападом. Було дуже багато тактичних помилок, але "Чорноморець" все ж вистояв та здобув ці дорогіцінні три очки. Таким чином "Дніпро" втрачає дуже важливі залікові пункти у боротьбі за чемпіонство.

"Чорноморець": Безотосний, Ребенок, Кутас, Тейку, Зубейко, Гай, Ковальчук, Аржанов, Лео Матос, Окріашвілі, Антонов

"Дніпро": Бойко, Стрініч, Чеберячко, Мазух, Федецький, Ротань, Канкава, Коноплянка, Матеус, Джуліано, Селезньов

Гол: Окріашвілі 33

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4925 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - Дніпро - 1:0

Срна: Приємно, що попалася "Рома"