Ср, 24-04-2024, 03:06

19:19
"Чорноморець" - "Црвена Звезда" - 3:1. ВІДЕО

У першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи підопічні Романа Григорчука здобули впевнену перемогу над белградською "Црвеною Звездою".

Одесити після важкого та виснажливого поєдинку з донецьким "Шахтарем” провели результативний та видовищний матч у Лізі Європи проти сербської "Црвени Звезди”. Ще до початку матчу було зрозуміло, що суперників влаштує лише перемога, адже обидві команди з характером та намагаються пробитися у груповий етап цього турніру.

З перших хвилин "Чорноморець” намагався володіти ініціативою та шукав шлях до воріт суперника, щоб відкрити рахунок. Однак небезпечні контратаки "Црвени Звезди” змушували одеситів більш обережно діяти у захисті та бути дуже пильними. На 33 хвилині матчу господарям все ж вдалося забити гол. Відзначився Рієра. Згодом "моряки” подвоїли свою перевагу та впевнено контролювали хід поєдинку.

Але після перерви сербам вдалося зменшити відставання у рахунку, що заставило "Чорноморець” знову атакували більшими силами. Гольову крапку у матчі поставив Антонов, який на 77 хвилині реалізував пенальті. "Црвена Звезда” здійснила кілька замін та сподівалася знову вразити ворота Безотосного, але все завершилося впевненою перемогою "моряків” 3:1, які переграли суперника за усіма параметрами.

Сподіваємося, що через тиждень підопічні Романа Григорчука продемонструють не менш якісну гру, що у підсумку дозволить пройти у наступний раунд турніру.

"Чорноморець": 12. Безотосний, 4. Бергер, 11. Бобко, 29. Фонтанелло, 55. Сантана, 77. Кутас, 10. Гай, 8. Ковальчук К., 23. Джа Джедже Ф., 69. Антонов, 99. Рієра

Запасні: 44. Паст, 2. Ковальчук П., 32. Вангелі, 88. Валєєв, 7. Прийомов, 9. Діденко, 18. Самодін

"Црвена Звезда": Байковіч, Лазіч, Міяйловіч, Крнета, Міліяш, Пічник, Савічевіч, Вешовіч, Нінковіч, А. Ковачевіч, Касаліца.

Запасні: 22. Весіч, 13. Мартиновіч, 25. Младеновіч, 9. Дауда, 15. Ахчін, 16. Милуновіч, 21. Миріч

"Чорноморець" - "Црвена Звезда" - 3:1

Голи: 1:0 - Рієра (33), 2:0 - Джедже (39), 3:1 - Антонов (77, пен) 2:1 - Савічевіч (59)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41007 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - Црвена Звезда - 3:1.

"Шахтар" увімкнувся в боротьбу за Лукаса
Результати 1/8 фіналу кубку Іспанії
Рафаель Бенітес домовився з "Інтером"
Ліппі підписав попередній контракт з ФФУ. Залишилося домовитися про зарплатню
Шевченко: У відпустку пішов здоровим
Іспанська Прімера. "Хетафе" в меншості здолав "Вільяреал". ВІДЕО
Національна збірна України з футболу посідає 24-те місце у оновленому за серпень рейтингу ФІФА
Марко Амеліа: Роль запасного в "Мілані" - не для мене
Сьомін: Хочу, щоб Шевченко зіграв на Євро-2012
Свій перший матч у новому році "Динамо" зіграє проти "Маккабі"?