Пт, 29-03-2024, 17:08

15:55
"Чорноморець" - "Арсенал" - 1:0. ВІДЕО

Поєдинок між "Чорноморцем" та "Арсеналом", який відбувся в Одесі, відкрив шостий тур УПЛ.

До звітного матчу команди підходили у різному настрої. Одесити в минулому турі здобули сенсаційну, проте заслужену перемогу над "Динамо" в Києві. "Арсенал" же зазнав поразки у виїзному матчі проти донецького "Металурга". У турнірній таблиці сьогоднішні суперники також займали кардинально різні місця:  "Чорноморець" - 6-й, "Арсенал" - 12-й, однак перемога могла дозволити киянам наблизитись до Одеси на відстань витягнутої руки, та цього не сталось.

Підопічні Григорчука розпочали матч активніше, проте першу реальну нагоду для взяття воріт втратили гості. Вечурку вдався класний удар у кращих традиція Роналду, однак м'яч пролетів поруч зі стійкою воріт Паста. Згодом, непоганий момент, щоб відзначитись змарнував Аржанов, не зумівши забити з вигідної позиції, після сольного проходу та передачі Кравця. "Чорноморець" відповів ударом Антонова з гострого кута, та в останній момент захисник виніс шкіряну кулю з лінії воріт.

Другий тайм насамперед запам'ятався призначеним пенальті у ворота "Арсенала", який холоднокровно реалізував Антонов. Здавалось, що Дос Сантос фолив на Самодіні ще до лінії штрафного майданчика, та арбітр вирішив по-іншому. Через декілька хвилин Антонов міг оформити дубль, пробивши у штангу воріт Реви.

"Арсенал" до завершення матчу не зміг провести якісної та потенційно гольової атаки, а відтак одесити здобувають закономірну перемогу, та можуть спокійно готуватись до матчів ЛЄ.

Склади команд:

"Чорноморець: Паст - Кутас, Бергер, Фонтанелло, Сантана, К. Ковальчук, Бобко (Самодін, 46), Джедже, Прийомов (Рієра, 72), Гай, Антонов (Валєєв, 92)

"Арсенал": Рева - Хомін, Шарпар, Дос Сантос, Романчук, Вечурко (Петров, 78), Аржанов, Герасимюк, Бушман (Адійя, 59), Шацьких, Кравець

"Чорноморець" - "Арсенал" - 1:0

Гол: Антонов, 52

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4903 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - Арсенал - 1:0. ВІДЕО