Сб, 20-04-2024, 11:41

22:32
Бразилія - Нідерланди - 0:3

Фінальний матч для невдах півфіналів - Нідерланди залишають непереможними, а бразильці стають подвійними лузерами.

За день до Фіналу це така собі прелюдія, що не рідко виходить ефектнішою за головний двобій, хоча значення її від того не зростає. Адже, як казав наставник нідерландців Луї Ван Гаал, значення має лише золото. "Помаранчеві", до слова, таки знайшли мотивацію - не бажали програвати господарям, позаяк і після зустрічі з аргентинцями залишалися непереможеними на ЧС-2014. Бразильцям необхідно було будь-що змивати пляму ганьби після півфінальних 1:7. Ага, змили...

"Помаранчеві" вийшли основним складом, лише Веслі Снейдер, який мав грати з перших хвилин, отримав травму на передматчевій розминці, відтак у старті з'явився Джонатан Де Гузман. Хтозна, якби ще Снейдер, може, б накидали господарям як мінімум 5. Але й без нього команда Ван Гаала, не особливо докладаючи зусиль, розгромила суперника.

Так, результативні помилки алжирського судді вплинули на розвиток гри, однак помилявся він в обидві сторони. Пенальті на 3-ій хвилині не було, зате мало бути вилучення Тьягу Сілви - 11-метровий і лише попередження як компромісний варіант за фол останньої надії, хоча порушення було за межами карного. Роббена у другому таймі штовхали у спину - можна було другий пенальті ставити. Оскар також напрацював на це, але суддя зухвало продовжив фестиваль помилок.

0:3 - єдиний з півфіналістів, хто програв на ЧС-2014 (причому одразу два матчі), знову зазнає ганьби. Цілком заслуженої і, за іронією долі (згадаймо 1-ий тур), із суддівським впливом.

Бразилія - Нідерланди.  0:3 (0:2)

Голи: Ван Персі, 3 (пен.), Блінд, 16, Вейналдум, 90+1

Бразилія: Жуліо Сезар, Тьягу Сілва (к), Давід Луїз, Паулінью (Ернанес, 57), Оскар, Максвелл, Рамірес (Халк, 73), Луїс Густаво (Фернандінью, 46), Вілліан, Жо, Майкон

Нідерланди: Сіллессен (Ворм, 90+1), Влаар, Де Врей, Мартінс Інді, Блінд (Янмаат, 71), ван Персі (к), Де Гузман, Роббен, Куйт, Класі (Велтман, 90), Війнальдум

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41062 | Додав: adminA | Теги: Бразилія - Нідерланди - 0:3

Трансфер Коельо - це втрата для "Металіста", вважає Луческу
У 19-му турі не зіграють команди з Ліверпуля
"Дніпро" торгується за Віерінью
Іспанська Прімера. "Хетафе" в меншості здолав "Вільяреал". ВІДЕО
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал Сосьєдат" - "Валенсія"
Третій тур ПЛ: огляд матчів неділі