Вт, 16-04-2024, 18:13

17:50
"Борусія" Д - "Баварія" - 4:2. ВІДЕО

Сезон у Німеччині розпочався фантастичним матчем - чемпіон Бундесліги "Баварія" і віце-чемпіон дортмундська "Борусія" влаштували справжнє видовище, забивши аж 6 голів на двох.

Ці дві команди в минулому сезоні розіграли найпрестижніший трофей Європи, тож можна небезпідставно вважати, що сьогодні у матчі за Суперкубок зійшлись дві найкращі команди не тільки Німеччини, а й цілої Європи. Поєдинок на "Сігнал Ідуна Парк" міг набути ще яскравіших фарб, якби на поле вийшли Гьотце та Мхітарян, однак обоє оговтуються від травм, тож сьогодні ці хлопці не зіграли. Тим не менше, ми отримали неабияку насолоду від якісного футболу. А хіба може бути інакше, коли між собою грають "Борусії" та "Баварії"?

В минулому сезоні дортмундці програли баварцям у всіх турнірах, тож поразка ше й сьогодні могла неабияк вдарити по самооцінці команди Клоппа, тож "Борусія" відразу заявила про свої серйозні наміри на цей матч..

Дортмундці відкрили рахунок надзвичайно швидко. На 6-ій хвилині, скориставшись помилкою Штарке, забив Марко Ройс. Але, як виявилось, це був тільки початок. Справжнє шоу нас чекало в другому таймі, коли протягом трьох хвилин ми побачили аж три голи. Два з яких - у ворота "Баварії". Через 7 хвилин після голу Гюндогана скоротив розрив до мінімуму, оформивши дубль, Роббен. Ось тут можна було чіплятися й за 3:3, однак тут всіх здивував Гвардіола, випустивши захисника Данте, замість націленого на атаку хава - Тоні Крооса. Вже через хвилину дубль оформив Ройс - 4:2.

Непогано загострив гру й Обамеянг. Особливо небезпечною виглядає польського-габонська зв'язка: саме Лєвандовскі розпочав атаку під час 4 взяття воріт, яку продовжив габонець, а завершив Ройс.

Гвардіола програє з "Баварією" свій перший трофей, а от для Мхітаряна, який, хоч і не зіграв у сьогоднішньому матчі, цей трофей навпаки стає першим здобутим.

"Борусія" Д - "Баварія" - 4:2

Голи: Ройс, 6, 86, ван Бюйтен (авт.), 56, Гюндоган, 57 - Роббен, 54, 64

[FutbolHD.ru] Borussia Dortmund 4-2 Bayern... по all-goals
Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4972 | Додав: adminA | Теги: Борусія Д - Баварія - 4:2. ВІДЕО

"Карпати" знову розгромлені "Боруссією". Львів'яни все ще без набраних очок. ВІДЕО
Селезньов "Вердеру" не потрібен, кажуть у прес-службі клубу
Девіч хоче зарплату рівня Тайсона та Хав'єра
ПЛ, 6-й тур: "Таврія" розгромила "Кривбас"
Маркевич: "Металіст" повинен фінішувати мінімум в трійці призерів
Національна збірна України з футболу посідає 24-те місце у оновленому за серпень рейтингу ФІФА