Чт, 25-04-2024, 09:53

20:57
Болгарія - Україна - 0:1. ВІДЕО
Збірна України з футболу реабілітувалася перед вболівальниками за останні невдачі у відборі на ЧС-2014.

Поєдинок у Софії розпочався дуже спокійно. Збірна України довго вивчала суперника, перш ніж організувала свою дебютну небезпечну атаку. Натомість господарі поля активно намагалися забити швидкий гол, хоч і не могли створити по-справжньому небезпечних моментів біля воріт П'ятова.

На 32 хвилині поєдинку Кучер відкриває рахунок, і як виявилося забиває єдиний гол у зустрічі. Згодом збірна України перехопила ініціативу, яку втримала до кінця протистояння, лише час від часу, віддаючи її супернику.

Після перерви команди продовжили грати у повільний та передбачуваний футбол. Мабуть, це пов'язано з тим, що суперники не відчували відповідальності за результат. Коли поєдинок підходив до завершення, Болгарія спробувала влаштувати штурм біля воріт П'ятова, проте пробити захист "жовто-синіх” так і не вдалося. Тож вітаємо нашу команду із цією перемогою, і бажаємо, щоб після зимової перерви збірна України впевнено та успішно продовжила боротьбу у кваліфікації на ЧС-2014.

Україна: 12.П'ятов, 3.Хачеріді, 5.Кучер, 6.Гармаш, 11.Селезньов, 13.Шевчук, 14.Ротань, 15.Безус, 19.Степаненко, 21.Бутко, 22.Федецький

Запасні: 1.Худжамов, 23.Бандура, 2.Селін, 4.Тимощук, 16.Мандзюк, 17.Михалик, 18.Назаренко, 20.Ракицький, 25.Шиндер

Болгарія: 12.Колєв, 2.Манолев, 4.Занєв, 5.Бодуров, 6.Й.Мінєв, 9.Попов, 10.Божінов, 15.Іванов, 16.Сармов, 17.Г.Міланов, 22.Ілієв

Запасні: 1.Чворовіч, 3.Александров, 7.Маркіньос, 8.Рангелов, 11.Бандаловскі, 14.В.Мінєв, 18.Гаджев, 19.Цветков, 20.Тонєв, 21.Дьяков, 23.І.Міланов

Болгарія - Україна - 0:1

Голи: Кучер 32

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 41125 | Додав: adminA | Теги: Болгарія - Україна - 0:1. ВІДЕО