Вт, 23-04-2024, 17:24

23:40
"Барселона" віддає Суперкубок Іспанії "Атлетіку". ВІДЕО

У повторному матчі Суперкубку Іспанії каталонський гранд зіграв внічию і не зумів здобути п'ятий трофей у цьому році.

"Барселона" - "Атлетік" - 1:1 (1:0)

Голи: Мессі, 44 - Адуріс, 74

Вилучення: Піке, 57 - Сола, 86

"Барселона" швидко взялася за справу порятунку двоматчевого протистояння. "Блаугранас" швидко осіли навколо карного майданчика басків, які перший менш-більш серйозний вихід до воріт здійснили на восьмій хвилині.

Три ешелону захисту виявились не під силу для "Барси" і "Атлетік" поступово почав нав'язувати пресинг навіть на половині поля господарів. Такі вилазки поступово бентежили підопічних Луїса Енріке і втомлювали. Два напівмоменти мав Адуріс.

В атаці "Барсі" бракувало точності насамперед в ударах. Відчувалося, що "блаугранас" ще неготові до сезону, принаймні фізично.

Все-таки команди пішли відпочивати за рахунку 1:0. Мессі вивів на вбивчу позицію Суарес після класного пасу Ракітіча.

У другій половині гри темп гри суттєво не відрізнявся. "Блаугранас" йшли вперед, аби зменшити двоматчеве відставання, а баски чекали на контратаки. В одному з таких епізодів Адуріс з Де Маркосом вийшли до воріт "Барси", проте був офсайд, якого не побачив асистент арбітра. Піке вирішив провчити лайнсмена, за що й отримав червону картку.

Як не дивно, у меншості "Барса" створила декілька нагод для взяття воріт, першу з яких одразу після вилучення Піке мав Педро.

Всі надії господарі втратили на 74-ій хвилині, коли Адуріс покарав захист господарів - 1:1. П'ять голів забити у такій грі - неможливо.

Баски вперше з 1984 року здобувають трофей.

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4899 | Додав: adminA | Теги: Барселона віддає Суперкубок Іспанії

Перша ліга: підсумки першої половини сезону
Люнгберг повертається на Туманний Альбіон
Родольфо: замість "Динамо" - в "Греміо"?
Огляд 17 туру Чемпіонат Німеччини. Результати матчів Бундесліги за суботу 18.12.2010. ВІДЕО