Пт, 29-03-2024, 01:06

17:53
"Барселона" - "Баварія" - 0:3. ВІДЕО

За 180 хвилин у протистоянні з "Баварією" "Барселона" не забила жодного голу, натомість пропустила стільки, скільки їй не снилося навіть у нічних жахіттях.

Перше, що згадується у цей момент розпачу "Барси", це славнозвісні перемоги "Динамо" над каталонцями у Лізі чемпіонів сезону 97/98. Тоді кияни за два матчі так само відвантажили у ворота "гранатових" 7 м'ячів. Різниця тільки в тому, що українці забили 4 на виїзді, а 3 у себе вдома.

Розпочнемо з того, що сьогодні "Барселоні" потрібно було зробити ще більший камбек, ніж учора повинен був влаштувати "Реал".

Після краху в Мюнхені "Барселоні" потрібно було не тільки думати про напад і забити як мінімум 4 м'ячі, аби перевести матч бодай у овертайм, а й дбати про свій захист. Один пропущений гол зводив шанси "гранатових" до нуля.

На стадії 1/8 фіналу "Барселона" довела, що вміє відігруватись і забила "Мілану" навіть більше, ніж потрібно було, але потрібно було тоді не так багато, як зараз. Але сьогодні ситуація була зовсім іншою, плюс каталонці не могли розраховувати на багатьох гравців основи. А найголовніше, не було сьогодні у стартовому складі Мессі, не з'явився він і потім. Та й сенсу не було, він все-таки не настільки інопланетянин, аби вирішувати такі фантастичні завдання.

Те, що "Барсі" буде як мінімум складно впоратися зі своєю місією без МЕССІї стало зрозуміло ще десь в середині першого  тайму, протягом якого команда Віланови не створила жодного моменту. Не насідала на ворота і "Баварія", але в її випадку це було припустимо. В підсумку, ми отримали нудний перший тайм, проте остаточно були розвіяні усі ілюзії на інтригу в матчі.

В другому таймі замість "Барселони" забивала... "Баварія". Два м'ячі Роббена і Мюллера плюс автогол Піке тільки підкреслив безпорадність каталонців, мозок яких відмовляється усвідомити, як їхня команда, яка не так давно змітала всіх зі свого шляху, сама опинилася в шкірі своїх жертв.

Що ж, 25 травня обіцяє бути спекотним. Ми тепер без жодних вагань знаємо, в Англії стосунки з'ясовуватимуть німці

"Барселона" - "Баварія" - 0:3

Голи: Роббен, 48, Піке, 72 (авт.), Мюллер, 76

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 41040 | Додав: adminA | Теги: Барселона - Баварія - 0:3. ВІДЕО

Програма "3 тайм" ефір за 16 грудня 2010 року
Німці розійшлися бойовою нічиєю з данцями - товаристська зустріч
Сімферопольська "Таврія" купила собі нового голкіпера
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
Прем'єр-ліга. "Динамо" - "Севастополь". ОНЛАЙН ВІДЕОЗВІТ
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)
"Тоттенхем" - "Челсі" - 1:1. ВІДЕО