Пт, 29-03-2024, 08:54

16:33
"Арсенал" - "Севастополь" - 3:1. ВІДЕО
Вольова перемога київського "Арсеналу" дозволила столичній команді віддалитися від зони вильоту, констатує holosua.com.

В першому таймі на команду Юрія Бакалова було сумно дивитися - "каноніри" лічені рази переходили центральну лінію, помилялися в обороні, а воротар "Севастополя" відверто нудьгував. Кримчани ж володіли помітною перевагою у володінні м'ячем, що періодично виливалося в небезпечні моменти біля воріт Боровика. Декілька разів можливість відкрити рахунок мав Будківський, але йому не вистачало кількох сантиметрів, щоб завдати завершального удару. На 32-й хвилині арбітр призначив доволі сумнівний пенальті за фол Хомина проти Ковпака. Досвідчений Маріуш Левандовскі з "точки" переграв Боровика. Наприкінці тайму дальній постріл Симоненка зі штрафного прийняла на себе хрестовина воріт "Арсенала". М'яч летів по траєкторії, якій би сам Роналду позаздрив. Здавалося, що після перерви команда Орбу збільшить свою перевагу.

Але, як любить говорити один відомий коментатор, не так сталося, як гадалося. "Каноніри" з перших секунд другої 45-хвилинки затиснули суперника на його половині поля і на 53-й хвилині відігралися. Артема Кравця залишили самого перед воротами під час розіграшу штрафного. Форвард ударом головою вразив ворота Літовки. Менше, ніж через 10 хвилин господарі вийшли вперед: Володимир Аржанов забив красивий гол ударом з льоту після прицільного навісу з правого флангу. А всі питання щодо переможця зняв все той же Артем Кравець. 15-й номер київської команди вийшов на побачення з Літовкою і точним ударом в кут встановив остаточний рахунок.

Важко сказати, що сталося із "Севастополем" у перерві. Команда Орбу вийшла на другий тайм з твердою переконаністю у власній перемозі, за що була жорстко покарана. Ну, а команді Юрія Бакалова - заслужені овації!

"Арсенал" - "Севастополь" - 3:1

Голи: Кравець (53, 70)  Аржанов (61) - Левандовскі (33. з пенальті)

"Арсенал": Боровик, Сердюк, Шарпар, Шабанов, Хомин, Петров (Романчук, 54), Старгородський, Аржанов, Шацьких (Герасим'юк, 54), Адійя (Бушман, 88), Кравець.

"Севастополь": Літовка, Неплях, Симоненко, Гвініанідзе, Федорів, Левандовський, Ярошенко, Ковпак, Карноза (Фарлей, 64), Кожанов (Караваєв, 76), Будковський (Кузнецов, 73).

Попередження: Адійя - Карноза, Федорів.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41088 | Додав: adminA | Теги: Арсенал - Севастополь - 3:1. ВІДЕО

"Тоттенхем" - "Челсі" - 1:1. Напружена і заслужена нічия. ВІДЕО
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО
Після Коельо "Трабзонспор" поклав око на футболістів "Шахтаря"