Пт, 29-03-2024, 00:50

13:27
"Мура" -"Арсенал" (К) - 0:2. ВІДЕО

Підопічні Леоніда Кучука, попри виїзну перемогу, не зуміли подолати словенський бар'єр.

"Арсенал" на стадіоні в Маріборі показав справжні бійцівські якості. Кияни догравали вдевятьох, однак продовжували йти вперед. "Мура" ж навіть за чисельної більшості нічого не змогла протиставити своєму супернику, протягом цілого матчу відверто грала на відбій та від оборони.

Вже на другій хвилині словенської зустрічі "канонірам" вдалося повести в рахунку: влучний удар в активі грузинського легіонера українців Олександра Кобахідзе.

На 31-й хвилині зустрічі значно ускладнив шанси на прохід гостей головний арбітр зустрічі Олівер Дратча, за фол останньої надії суддя вилучив Сергія Симоненка. Однак і після цього підопічні Кучука продовжували йти. Зокрема декілька моментів біля рамки суперників не реалізували Шацьких та вищезгаданий Кобахідзе.

На 61-й хвилині зустрічі Леонід Кучук випускає на поле Володимира Гоменюка, і нападник киян практично відразу виправдав сподівання головного тренера "каштанів", подвоївши перевагу своєї команди.

В "Арсенала" ще залишалось близько півгодини ігрового часу, однак "гармаші" так і не спромоглися сьогодні на маленьке футбольне диво. Ну а догравали гості взагалі вдев'ятьох, за небезпечну гру в центрі поля друге "жовте" світло перед собою побачив Євген Шахов.

0:2, - український клуб за сумою двох матчів вколотив 5 сухих голів у ворота словенців, однак так і не зумів пробитися до наступного раунду змагань. "Мура" ж радіє та чекає на наступного суперника в плей-оф цьогорічного раунду Ліги Європи.

"Мура": Драковіч, Ціпот (к), Майєр, Бохар, Хорват, Крамар, Файїч, Янжа, Єліч, Естеровіч, Марушко;

Запасні: Ціпот, Среш, Бузеті, Арпат, Коутер, Грушковняк, Барбіч.

"Арсенал" (К): Паньків, Симоненко, Мазілу, Максимов, Міколюнас, Шацьких (к), Гітченко, Кобахідзе, Польовий, Шахов;

Запасні: Боровик, Ковпак, Старгородський, Сімовіч, Гоменюк, Шабанов, Валяєв.

"Мура" - "Арсенал" (К) - 0:2

Голи: Кобахідзе (2), Гоменюк (61)

Вилучення: Симоненко (31), Шахов (92)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41160 | Додав: adminA | Теги: Арсенал (К) - 0:2. ВІДЕО

Павлов: При мені за п'ять років Рикун випив лише бокал пива