Сб, 20-04-2024, 17:09

16:38
"Арсенал" - "Динамо" - 0:2. ВІДЕО
Зустріч двох київських команд, одна з яких із усіх сил намагається повернутися в боротьбу за місце в Лізі чемпіонів, а інша балансує на межі виживання, завершилася перемогою команди Олега Блохіна.

Гра розпочалася з активних дій "біло-синіх". У складі "Динамо" виділялися Ленс та Велозу. Саме вони на 17-й хвилині організували перший гол: португалець відпасував на голландця і той ефектним обвідним ударом вразив ворота "канонірів". Динамівці лічені рази дозволяли суперникам долати центральну лінію, а самі регулярно турбували Богуша. Другий гол на 31-й хвилині забив Андрій Ярмоленко. Він отримав м'яч від Велозу і майстерно перекинув свого колишнього одноклубника.

На початку другого тайму "Динамо" мало декілька моментів, щоб довести рахунок до великого, але ні Мбокані, ні Ленс більше так і не пробили Богуша. Наприкінці матчу травмувався Олександр Шовковський, який в одному з епізодів, рятуючи команду після удару Адійї, невдало приземлився. На останіх хвилинах "каноніри" були близькі до голу престижу, але після удару Бушмана зі штрафного м'яч влучив у стійку.

"Арсенал" - "Динамо" - 0:2

Голи: Ленс (17), Ярмоленко (31).

"Арсенал": Богуш, Сердюк, Шабанов, Рафаель Сантос, Романчук, Старгородський, Шарпар, Герасим'юк , Аржанов, Адійя (Бушман, 82), Шацьких  (Хомин, 76)

"Динамо": Шовковський (Коваль, 79), Гусєв, Хачеріді , Драговіч, Макаренко, Сидорчук (Аруна, 70), Велозу, Ярмоленко, Бельханда (Безус, 69), Ленс, Мбокані.

Попереджені: Герасимюк - Сидорчук, Аруна

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4964 | Додав: adminA | Теги: Арсенал - Динамо - 0:2. ВІДЕО

"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів