Чт, 28-03-2024, 22:25

18:14
"Арсенал" - "Чорноморець" - 0:1. ВІДЕО

Київський "Арсенал" зазнав домашньої поразки від одеського "Чорноморця".

Поєдинок на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського традиційно розпочався при малій кількості футбольних вболівальників. З перших хвилин протистояння гості відразу кинулися вперед атакувати ворота "Арсеналу". "Чорноморець" активно шукав шлях до володінь Паньківа, і навіть зумів забити швидкий гол, проте це взяття воріт не зарахували, оскільки суддя зафіксував у Івана Бобка положення поза грою. Згодом "каноніри" вирівняли ситуацію, і почали організовувати свої напівмоменти.

Проте, коли команди вже подумки готувалися йти на перерву, Еліс Бакай відкриває рахунок у протистоянні. Звичайно, такий розвиток подій не влаштовував "Арсенал”, а це означало, що все найцікавіше мало б відбутися після відпочинку.

У другій половині зустрічі команди продовжили гру на зустрічних курсах. "Арсенал” намагався небезпечно атакувати, а, коли захист "Чорноморця” помилявся, то надійно діяв Безотосний. У кінці поєдинку не витримали нерви у Флореску, який отримав другу жовту карту та залишив команду у меншості. А глядачі так більше і не побачили голів у матчі, що дозволило одеситам здобути цю мінімальну перемогу. Завдяки черговим трьом очкам "Чорноморець” піднімається на 5 місце у турнірній таблиці, збільшуючи свою виграшну серію до 4 поєдинків.

"Арсенал" - "Чорноморець" - 0:1

Гол: Бакай 45

Вилучення: Флореску 84

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4931 | Додав: adminA | Теги: Арсенал - Чорноморець - 0:1. ВІДЕО

Болгарський півзахисник донецького "Металурга" Янков перейшов в "Ростов"