Пт, 29-03-2024, 16:21

18:29
АПОЕЛ - "Шахтар" - 0:2. ВІДЕО

Донецький "Шахтар" здобуває першу і останню перемогу у цьогорічній Лізі чемпіонів.

Дуже шкода, що для "Шахтаря" усе завершилося у цьогорічному розіграші єврокубків. Адже підопічні Мірчі Луческа у сьогоднішньому матчі проти АПОЕЛа продемонстрували і довели, що четверта сходинка у турнірній таблиці не відповідає тому рівню гри, яку показують "гірники". Поєинок на острові Кіпр для донецької команди вже не мав ніякого стратегічного значення, проте український клуб все ж зумів здобути перемогу над своїм менш іменитим суперником.

Поєдинок розпочався доволі спокійно. Команди не поспішали іти вперед великими силами. Проте "Шахтар" відразу ж заволідв ініціативою у матчі, і почав диктувати опоненту свої умови. Згодом гості отримали право пробивати пенальті, але Адріано не зумів переграти воротаря АПОЕЛа. Підопічні Мірчі Луческа провели декілька небезпечних атак, проте так і не змогли відкрти рахунок у першій половині зустірчі. Також варто відзначити гру кіпрського голкіпера Пардо, який неодноразово рятував свою команду.

У другому таймі суперники продовжили розпочату справу. Донеччани більше насідали на ворота господарів, а АПОЕЛ у свою чергу намагався грати на контратаках. Тиск "гірників" дав результат на 61 хвилині поєдинку, коли у воротах лідера квартету G відзначився Адріано. Через декілька хвилин Луческу випускає на поле Селезньова, який на 77 хвилині поєдинку встановлює остаточний рахунок у протистоянні. 0:2, і "Шахтар" завершує свою провальну єврокубкову кампанію на мажорній ноті.

АПОЕЛ - "Шахтар" - 0:2

Голи: 0:1 - Адріано (63), 0:2 - Селезньов (78)

АПОЕЛ:  78 Пардо, 3 Паулу Жорже, 5 Яхич, 6 Де Олівейра, 7 Пурсайтідіс, 26 Нуну Мораїш, 10 Хараламбідес (к), 21 Мандука, 29 Нектаріос, 81 Марсіньо, 111 Тричковські

Запасні: 22 Хіотіс, 4 Кака, 14 Белаїд, 17 Саціас, 20 Адорно, 77 Солому, 9 Соларі

"Шахтар": 25 Рибка, 5 Кучер, 13 Шевчук, 44 Ракицький, 3 Хюбшман, 7 Фернандінью, 10 Вілліан, 20 Дуглас Коста, 33 Даріо Срна (к), 9 Луїс Адріано, 22 Мхітарян

Запасні: 30 П'ятов, 26 Рац, 14 Кобін, 19 Гай, 11 Едуардо, 17 Селезньов, 99 Морено

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 4974 | Додав: adminA | Теги: Апоел - Шахтар

Ігнатьєв: "Динамо" та "Локомотив" - це небо і земля
Євген Селезньов близький до переходу у "Вердер". ВІДЕО
Жеребкування 1/8 Ліги Чемпіонів: "Шахтар" зіграє з "Ромою". Інші результати
Лужний не знає, чи залишиться головним тренером "Динамо"
Кахріман близький до переходу в "Таврію"
Юрій Сьомін вдруге очолив київське "Динамо"
"Динамо" може викласти 6 млн євро за найкращого футболіста Угорщини
Для Нойєра найважливіше "Шальке"
"Динамо" та "Аякс" не змогли визначити сильнішого у київському матчі
Стали відомі час та місце першого матчу раунду плей-офф Ліги Європи "Омонія" - "Металіст"