Чт, 25-04-2024, 22:26

20:57
"Актобе" - "Динамо" - 2:3. ВІДЕО

Київське "Динамо" почало свій шлях у новому євросезоні з перемоги. У першому матчі раунду плей-офф квалфікації Ліги Європи "біло-блакитні" здолали казахстанський "Актобе" - 3:2.

Матч розпочався з атак "Динамо", проте господарі періодично огризалися. На 16-й хвилині Андрій Ярмоленко в один дотик результативно замкнув простріл Дуду з правого флангу. Хоч підопічні Блохіна і володіли ініціативою, моментами вони провалювалися в обороні. Найактивнішим у складі актюбінців був Олександр Гейнріх. Саме його небезпечний простріл став передумовою автоголу Бенуа Тремулінаса. Команди пішли на перерву за рівного рахунку.

На початку другого тайму кияни забили два голи. Спочатку Браун Ідейє скористався своєчасним пасом Аруни. Нігерієць уникнув офсайду, обіграв воротаря і вразив порожні ворота. Через шість хвилин забив Бельханда. Марокканець результативно пробив в один дотик після прострілу Ідейє.

Попри пропущені голи, господарі не опустили руки і кинулися відіграватися. На 65-й хвилині Марат Хайрулін прекрасним ударом з льоту з кута штрафного майданчика скоротив відставання. Суперники могли забивати ще неодноразово. В господарів зі штрафного небезпечно пробивав Гейнріх, а Лисенков влучив у перекладину. В гостей супер-момент втратив Ідейє. Нігерієць отримав м'яч від Вукоєвіча, обіграв воротаря, але не влучив у порожні ворота.

Попри не дуже переконливу гру, кияни здобули задовільний результат і спокійно можуть готуватися до матчу-відповіді.

"Актобе" - "Динамо" - 2:3

Голи: Ярмоленко (16), Тремулінас (36, у свої ворота), Ідейє (51), Бельханда (58), Хайрулін (65).

"Актобе": Сідельніков, Арзуманян, Бадло, Мулдаров, Ковальчук (Лисенков, 60), Хайруллін, Логвиненко, Харабара (Прімус, 60), Гейнріх, Давидов (Тагіберген, 86)

"Динамо": Шовковський, Тремулінас, Драговіч, Віда, Хачеріді, Вукоєвіч, Аруна, Дуду (Ленс, 52), Бельханда (Безус, 80), Ідейє, Ярмоленко (Гусєв, 67)

Попереджені: Мулдаров, Прімус, Логвиненко - Аруна, Драговіч, Бельханда

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4949 | Додав: adminA | Теги: Актобе - Динамо - 2:3. ВІДЕО