Чт, 25-04-2024, 16:43

00:19
Аякс переконливо обіграв Динамо у першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів

Аякс і Динамо Київ зустрічалися у матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів 2018/19. Огляд і рахунок матчу читайте на "Футбол 24".

Матч і онлайн-трансляція Аякс – Динамо на "Футбол 24" стартував о 22:00 за київським часом на Йохан Кройф Арені.

Уже на 2-й хвилині сталась маленька трагедія Дениса Бойка. Простенька комбінація, асист Тадіча і не дуже складний удар він ван де Беєка завершились тим, що м'яч висковзнув від кіпера Динамо за лінію воріт. Кияни оговтались доволі швидко. Пішли удар за ударом, кутовий за кутовий. Третій корнер виявився результативним.

Динамо відігралось після того, як інший воротар Онана парирував м'яч прямо на ногу Кендзьорі після подачі з кутового. Перед тим Кадар втратив дві нагоди забити. Тамаш ще й біля своїх воріт "відзначився". Зієш закрутив з-за меж штрафного, снаряд почесав потилицю угорського захисника і залетів у кут. Наприкінці тайму Тадіч замкнув простріл зліва від Тальяфіко. Без жодної перешкоди. Це провал.

За перші 15 хвилин другого тайму ми побачили муки Динамо в атакувальній лінії. Ніби щось і виходило на підступах, але на удар вийшов лише Піваріч – так невлучно, що довелось просити вибачення в партнерів. Лише на 63-й ми нарешті побачили момент. Буяльський у падінні замикав простріл, але влучив у захисника. Хунтелар відповів ударом повз з меж штрафного.

За 20 хвилин до кінця Циганков сам заробив штрафний, сам же взявся виконувати. Стінку обвів, але дав відчутно вище. Відповідь від Хунтелара була гострішою. Удар метрів з 10 – лише поперечина рятує киян. Небезпечний простріл Кендзьори після пасу Циганкова – не лише воротар Аякса і захисники пробігли повз, а й гості з України, який знову завадив технічний брак.

Хунтелар знову взявся відповідати, та Бойко другої спроби впорався з ударом. М'яч до нього потрапив після дикого відскоку від п'яти Шепелєва, який загалом після перерви зробив гру Динамо надійнішою. На 88-й Аякс знову пробачив команду Хацкевича. Зієш зробив посміховисько із оборони суперника, але пробив у стійку.

Ліга чемпіонів. Плей-офф кваліфікації, перший матч

Аякс – Динамо – 3:1

Голи: ван де Беєк, 2, Зієш, 35, Тадіч, 43 – Кендзьора, 16

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4788 | Додав: adminA | Теги: Аякс переконливо обіграв Динамо у п

Бутси Дідьє Дрогби продали за 12 тисяч доларів
6-й тур Ліги Європи: "Динамо" не зуміло обіграти "Шериф", але групу виграло. ВІДЕО
УПЛ, 19-й тур: луцька "Волинь" вже у зоні єврокубків